Чому шматочок хліба з маслом завжди падає маслом вниз? Ніхто цього не знає. Але у нас є фантастичний знежирювач, який допоможе Вам ідеально змити не тільки масло, а й інші жирні плями. Згорілий або сухий жир, сажа, липкий бруд або засохлі плями від соків. Оцтова есенція та натуральні розчинники дозволяють миттєве видалення навіть найстаріших забруднень при цьому залишаючись безпечними для поверхонь.

Що забезпечить Вам додаткову безпеку: PZH (Національний інститут гігієни) сертифікат №: B-BŻ-6071-0018 / 2020 / A
Термін придатності: 20.04.2023 р.

Що Ви можете очистити: стільниці, шафи і кухонні полиці, плитку, раковини, витяжки, вентиляційні витяжки, газові та електричні плити, холодильники, гриль, решітки, фритюрниці та інші кухонні прилади.

Рекомендовані змінні аксесуари: двофазний розпилювач

Що це за чудовий аромат: цвітіння липи, свіжі, соковиті фрукти і благородна кедрова деревина.

Архітектура запаху:

верхня нота: лайм, липовий цвіт

серцеві ноти: герань, яблуко, троянда

базова нота: персик, кедр, ірис, мускус

Завантажити сертифікат PZH

Подивіться, як це просто: розпорошіть на зовнішніх поверхнях, зачекайте хвилину, потім промийте чистою водою та протріть насухо. От і все!

Обережності багато не буває: цей знежирювач містить багато активних компонентів. Якщо Ви не впевнені, чи не зашкодить препарат поверхні спочатку можете перевірити його дію на мало помітній ділянці. Ніколи не наносьте препарат на дерев'яні поверхні.

Він є настільки ефективним, тому що він містить [інгредієнти]: менше 5% неіоногенних ПАР, менше 5% амфотерні ПАР, ароматна композиція (Ліналоол, гексиловий Cinnamal, Лимонен), бензізотіазолінон, метілізотіазолінон.

Що важливо не тільки для екологів: формула знежирювача біологічно розкладається, а упаковка підлягає вторинній переробці. Жодна тварина не постраждала при виробництві цього знежирювачах.

Завантажити список компонентів

 

Дізнатися більше

Як доглядати за своїми губами?

Шкіра губ тонка і ніжна, тому легко пересихає і схильна до пошкоджень. Зневоднені, потріскані губи – це не тільки естетична проблема. Сухі і потріскані викликають дискомфорт і навіть біль. Тому доглядати за ним потрібно цілий рік.
Детальніше

Забудьте про подразнення після гоління бікіні

Червоні плями, що сверблять після гоління на інтимних місцях, є бідою багатьох жінок. Перевірте, як їх уникнути та як правильно депілювати інтимні місця.
Детальніше

Макіяж для співбесіди

Перше враження при знайомстві з майбутнім роботодавцем дуже важливо. Тому, готуючись до співбесіди, переконайтеся, що ви одягнені належним чином і нафарбовані відповідно. Як створити макіяж, який підкреслить ваш професіоналізм і додасть впевненості в собі?
Детальніше