Чому шматочок хліба з маслом завжди падає маслом вниз? Ніхто цього не знає. Але у нас є фантастичний знежирювач, який допоможе Вам ідеально змити не тільки масло, а й інші жирні плями. Згорілий або сухий жир, сажа, липкий бруд або засохлі плями від соків. Оцтова есенція та натуральні розчинники дозволяють миттєве видалення навіть найстаріших забруднень при цьому залишаючись безпечними для поверхонь.

Що забезпечить Вам додаткову безпеку: PZH (Національний інститут гігієни) сертифікат №: №: F.FB.60410.21.2023
Дійсний до: 21.04.2026

Що Ви можете очистити: стільниці, шафи і кухонні полиці, плитку, раковини, витяжки, вентиляційні витяжки, газові та електричні плити, холодильники, гриль, решітки, фритюрниці та інші кухонні прилади.

Рекомендовані змінні аксесуари: двофазний розпилювач

Що це за чудовий аромат: цвітіння липи, свіжі, соковиті фрукти і благородна кедрова деревина.

Архітектура запаху:

верхня нота: лайм, липовий цвіт

серцеві ноти: герань, яблуко, троянда

базова нота: персик, кедр, ірис, мускус

Завантажити сертифікат PZH

Подивіться, як це просто: розпорошіть на зовнішніх поверхнях, зачекайте хвилину, потім промийте чистою водою та протріть насухо. От і все!

Обережності багато не буває: цей знежирювач містить багато активних компонентів. Якщо Ви не впевнені, чи не зашкодить препарат поверхні спочатку можете перевірити його дію на мало помітній ділянці. Ніколи не наносьте препарат на дерев'яні поверхні.

Він є настільки ефективним, тому що він містить [інгредієнти]: менше 5% неіоногенних ПАР, менше 5% амфотерні ПАР, ароматна композиція (Ліналоол, гексиловий Cinnamal, Лимонен), бензізотіазолінон, метілізотіазолінон.

Що важливо не тільки для екологів: формула знежирювача біологічно розкладається, а упаковка підлягає вторинній переробці. Жодна тварина не постраждала при виробництві цього знежирювачах.

Завантажити список компонентів

 

Дізнатися більше

Як доглядати за шкірою під пахвами?

Шкіра в цьому місці ніжна, тонка і вимагає особливого догляду. Чи знаєте ви, що ви можете подбати про це, використовуючи правильний дезодорант?
Детальніше

Олії евкаліпта та лаванди - для чого вони?

Ці натуральні ефірні масла мають неймовірну силу. Завдяки їм ви можете створювати власні, ароматні ритуали догляду. А чи знаєте ви, що вони також допоможуть вам ефективно відлякати комарів і моль?
Детальніше

Догляд з колагеном Prouvé - запитання та відповіді

Наші нові колагенові продукти вже стали бестселерами! Дивіться відповіді на найпоширеніші запитання про активну антивікову сироватку та рідкий риб’ячий колаген.
Детальніше