Чому шматочок хліба з маслом завжди падає маслом вниз? Ніхто цього не знає. Але у нас є фантастичний знежирювач, який допоможе Вам ідеально змити не тільки масло, а й інші жирні плями. Згорілий або сухий жир, сажа, липкий бруд або засохлі плями від соків. Оцтова есенція та натуральні розчинники дозволяють миттєве видалення навіть найстаріших забруднень при цьому залишаючись безпечними для поверхонь.

Що забезпечить Вам додаткову безпеку: PZH (Національний інститут гігієни) сертифікат №: №: F.FB.60410.21.2023
Дійсний до: 21.04.2026

Що Ви можете очистити: стільниці, шафи і кухонні полиці, плитку, раковини, витяжки, вентиляційні витяжки, газові та електричні плити, холодильники, гриль, решітки, фритюрниці та інші кухонні прилади.

Рекомендовані змінні аксесуари: двофазний розпилювач

Що це за чудовий аромат: цвітіння липи, свіжі, соковиті фрукти і благородна кедрова деревина.

Архітектура запаху:

верхня нота: лайм, липовий цвіт

серцеві ноти: герань, яблуко, троянда

базова нота: персик, кедр, ірис, мускус

Завантажити сертифікат PZH

Подивіться, як це просто: розпорошіть на зовнішніх поверхнях, зачекайте хвилину, потім промийте чистою водою та протріть насухо. От і все!

Обережності багато не буває: цей знежирювач містить багато активних компонентів. Якщо Ви не впевнені, чи не зашкодить препарат поверхні спочатку можете перевірити його дію на мало помітній ділянці. Ніколи не наносьте препарат на дерев'яні поверхні.

Він є настільки ефективним, тому що він містить [інгредієнти]: менше 5% неіоногенних ПАР, менше 5% амфотерні ПАР, ароматна композиція (Ліналоол, гексиловий Cinnamal, Лимонен), бензізотіазолінон, метілізотіазолінон.

Що важливо не тільки для екологів: формула знежирювача біологічно розкладається, а упаковка підлягає вторинній переробці. Жодна тварина не постраждала при виробництві цього знежирювачах.

Завантажити список компонентів

 

Дізнатися більше

Секрети краси у 2024 році: 8 рішень, які варто виконати

Новий рік – ідеальний час, щоб розпочати подорож, сповнену сяйва та гармонії. Разом з Prouvé ми підготували для вас 8 надихаючих рішень, які зроблять ваш рік сповненим краси та позитивної енергії. Готові до метаморфоз?
Детальніше

Як зміцнити свій імунітет?

Кожен день наш організм піддається впливу факторів, які можуть завдати шкоди нашому здоров'ю. На щастя, у нас є спеціальний захисний механізм у вигляді імунної системи. Перевірте, як за ним доглядати.
Детальніше

Як контролювати стрес?

Занадто інтенсивний спосіб життя, багато речей на думці або стресова робота. Тобі це знайомо? Дізнайтеся, як ефективно справлятися з повсякденною напругою та нервозністю.
Детальніше