Що Ви зазвичай робите в душі? Ви розслабляєтеся чи думаєте, як нарешті позбутися від усіх плям на склі раз і назавжди?
Ми рекомендуємо наш спрей. Перевірена формула на основі молочної кислоти та спирту видаляє плями, залишки мила та миючих засобів, вапняний наліт, сліди від жорсткої води. Спрей залишає скло криштально чистим, без розводів та будь-яких плям, також обмежує запотівання. Окрім цього, має такий прекрасний запах! Ароматні олії, які ми використовуємо, із самої Франції.

Що Вас вразить: спрей створює захисну плівку на поверхні, яка запобігає від нового накопичення бруду та нальоту. А це означає - менше прибирань в майбутньому.

Що робить його ще більш безпечним: неаллергенний аромат масла відповідає стандартам ifra (Міжнародна асоціація ароматів).

Що з ним можна очистити: скляні та акрилові душові кабіни, настіннаплитка та плитка на підлозі, душові піддони, пластикові елементи душових кабін.

Рекомендовані змінні аксесуари: двузфазний розпилювач

Що це за чудовий аромат: соковита малина, ніжний алое і дуже солодка іриска.


Архітектура аромату:

Верхня нота: чорна смородина, малина, персик, алое

Серцева нота: жасмин, герань, конвалія

Базові ноти: сандал, мускус, ірис

Подивіться, як це просто: розпорошите на всю душову кабіну, зачекайте хвилину та промийте великою кількістю води. У випадку складних плям, розпорошите та протріть найбільш забруднену поверхню. Що знадобиться: скребок з гумовим лезом.

Обережності багато не буває: цей очищуючий спрей містить багато активних речовин. Якщо ви не впевнені, що це не зашкодить поверхні, перевірте дію на невеликій ділянці поверхні. Ніколи не використовуйте на мармурі та натуральному камені.

Він на стільки хороший, тому що містить [інгредієнти]: менше 5% аніонні ПАР, віддушка, бензізотіазолінон, метілізотіазолінон. Містить молочну кислоту.

Що важливо не тільки для екологів: формула спрея біологічно розкладається, а упаковка переробляється. Жожна тварина не постраждали в виробництві цього продукту.

 

Завантажити список інгредієнтів

завантажити мітку

Дізнатися більше

Олії евкаліпта та лаванди - для чого вони?

Ці натуральні ефірні масла мають неймовірну силу. Завдяки їм ви можете створювати власні, ароматні ритуали догляду. А чи знаєте ви, що вони також допоможуть вам ефективно відлякати комарів і моль?
Детальніше

Догляд з колагеном Prouvé - запитання та відповіді

Наші нові колагенові продукти вже стали бестселерами! Дивіться відповіді на найпоширеніші запитання про активну антивікову сироватку та рідкий риб’ячий колаген.
Детальніше

Колаген - відкрийте білок молодості

Саме завдяки йому ми можемо насолоджуватися пружною та молодою шкірою, а також міцними нігтями та волоссям. Дізнайтеся більше про це.
Детальніше