Що Ви зазвичай робите в душі? Ви розслабляєтеся чи думаєте, як нарешті позбутися від усіх плям на склі раз і назавжди?
Ми рекомендуємо наш спрей. Перевірена формула на основі молочної кислоти та спирту видаляє плями, залишки мила та миючих засобів, вапняний наліт, сліди від жорсткої води. Спрей залишає скло криштально чистим, без розводів та будь-яких плям, також обмежує запотівання. Окрім цього, має такий прекрасний запах! Ароматні олії, які ми використовуємо, із самої Франції.

Що Вас вразить: спрей створює захисну плівку на поверхні, яка запобігає від нового накопичення бруду та нальоту. А це означає - менше прибирань в майбутньому.

Що робить його ще більш безпечним: неаллергенний аромат масла відповідає стандартам ifra (Міжнародна асоціація ароматів).

Що з ним можна очистити: скляні та акрилові душові кабіни, настіннаплитка та плитка на підлозі, душові піддони, пластикові елементи душових кабін.

Рекомендовані змінні аксесуари: двузфазний розпилювач

Що це за чудовий аромат: соковита малина, ніжний алое і дуже солодка іриска.


Архітектура аромату:

Верхня нота: чорна смородина, малина, персик, алое

Серцева нота: жасмин, герань, конвалія

Базові ноти: сандал, мускус, ірис

Подивіться, як це просто: розпорошите на всю душову кабіну, зачекайте хвилину та промийте великою кількістю води. У випадку складних плям, розпорошите та протріть найбільш забруднену поверхню. Що знадобиться: скребок з гумовим лезом.

Обережності багато не буває: цей очищуючий спрей містить багато активних речовин. Якщо ви не впевнені, що це не зашкодить поверхні, перевірте дію на невеликій ділянці поверхні. Ніколи не використовуйте на мармурі та натуральному камені.

Він на стільки хороший, тому що містить [інгредієнти]: менше 5% аніонні ПАР, віддушка, бензізотіазолінон, метілізотіазолінон. Містить молочну кислоту.

Що важливо не тільки для екологів: формула спрея біологічно розкладається, а упаковка переробляється. Жожна тварина не постраждали в виробництві цього продукту.

 

Завантажити список інгредієнтів

завантажити мітку

Дізнатися більше

Секрети краси у 2024 році: 8 рішень, які варто виконати

Новий рік – ідеальний час, щоб розпочати подорож, сповнену сяйва та гармонії. Разом з Prouvé ми підготували для вас 8 надихаючих рішень, які зроблять ваш рік сповненим краси та позитивної енергії. Готові до метаморфоз?
Детальніше

Як зміцнити свій імунітет?

Кожен день наш організм піддається впливу факторів, які можуть завдати шкоди нашому здоров'ю. На щастя, у нас є спеціальний захисний механізм у вигляді імунної системи. Перевірте, як за ним доглядати.
Детальніше

Як контролювати стрес?

Занадто інтенсивний спосіб життя, багато речей на думці або стресова робота. Тобі це знайомо? Дізнайтеся, як ефективно справлятися з повсякденною напругою та нервозністю.
Детальніше