Поширені запитання

Чому ефірні масла, які використовуються в парфумах Prouvé, надходять тільки з Грасс?
Тому що, на думку експертів, вони найкращі. Французьке місто Грасс - серце світової парфумерної індустрії. Аромати Бренда Prouvé розроблені в одній з найстаріших та найвідоміших французьких парфумерних компаній в Грассі, де духи створюються з 18 століття.

Як я можу бути впевнений в тому, що ефірні масла з Грасса?
Кожна пляшка з духами Бренда Prouvé має сертифікат, що підтверджує, що вона була зроблена відповідно до кращих практик в парфумерної промисловості і тільки з кращих французьких ефірних масел. Сертифікат підтверджує, що Prouvé це кращий вибір, який Ви можете зробити.

Які процеси облагородження проходять духи Бренда Prouvé?
Парфуми Бренда Prouvé - це повернення до кращої французької традиції композиції аромату. Вони створюються згідно з традиційними процесам облагородження духів: мацерація (дозрівання), виморожування і фільтрація. Завдяки цьому вони володіють винятковою силою, витриманість та унікальною повнотою аромату.

Чому духи для жінок мають непарні числа, а для чоловіків-парні числа?
Оскільки ми дуже прагматичні, ми впровадили таку розумну систему, щоб наші клієнти та партнери відразу знали, який аромат вони дивляться. А чому духи для жінок мають непарні цифри? Тому що номер один в нашій компанії-жінка.

Звідки беруться три ноти аромату?
На етикетках наших ароматних продуктів вказані три ароматні ноти, які стали натхненням на створення всього аромату. Ці три ноти є основою ароматної композиції, в той час як інші інгредієнти утворюють тонкий, ідеально відповідний фон. Коли Ви поглянете на архітектуру аромату, Ви побачите її в різних місцях: нота голови, нота серця і базова нота. Три ноти дозволять Вам уявити аромат і допоможуть вибрати запах, який Ви полюбите.

Чому упаковка та етикетки парфумів чорні і білі?
Наші кольори багато говорять про нас. Білий колір символізує чистоту, а чорний колір класичну елегантність. Разом вони відображають нашу філософію, засновану на чесності та простоті правил. Все чорним по білому без потреби в розфарбовуванні.

Чому все пляшечки виглядають однаково?
Простий та світлий флакон з товстого прозорого скла був зроблений з особливою ретельністю італійськими дизайнерам
Це наш стратегічний елемент. Кольорові флакони можуть спотворювати сприйняття і відразу нав'язують спосіб інтерпретації духів. Ми хочемо, щоб наші партнери і клієнти підходили до ароматів так само, як професійні парфумери. Щоб самостійно відкривали ємоції та враження, які з'являються від аромату. Це дає абсолютно нову можливість відкрити для себе запах більш усвідомлено і в повній мірі.

Катажина Травински самостійно створює парфуми?
Ні, але вона тісно працює з творцем ароматів та завжди впливає на остаточну форму композиції і вибір інгредієнтів.

Що таке мацерація?
Мацерація - це дозрівання ароматів. Тривалість цього етапу кілька тижнів.Він необхідний для того, щоб аромат зміцнів та відкрився в повній мірі.

Що таке фільтрація?
Це процес ретельного вилучення домішок та речовин, які не розчиняються в спирті. Фільтрація відповідає за максимальну чистоту аромату.

Що таке виморожування ?
Виморожування - це процес, метою якого є отримання максимальної повноти та стабільності парфумів.

Скільки ефірних масел міститься в парфумерії Prouvé?
В парфумах Бренда Prouvé французькі ефірні масла становлять цілих 20%.

Що таке проекція духів?
Проекція означає просторовий розвиток духів. Проекція може бути тонкою, що означає, що духи залишаються близько до шкіри, або інтенсивної і сильною, коли ароматні ноти "розсіюються" і створюють ароматний шлейф. Яка проекція краще? Все залежить від обставин. Духи з помірною проекцією підходять для роботи або школи. Але всякий раз, коли хочеться сяяти, вибирайте парфуми з сильною проекцією.

Що робить духи стійкими?
Стійкість духів залежить від декількох факторів: якості ефірних масел, якості спирту,  що використовується (це повинен бути спеціальний спирт, який використовується парфумерами, без додаткових ароматних нот, які можуть негативно вплинути на букет композиції), рафінування (мацерація, фільтрування і виморожування), а також якість кришки і розпилювач (вони повинні щільно прилягати, що запобігатиме потраплянню повітря та повинні бути виготовлені з відповідного матеріалу, який не буде взаємодіяти з парфумами.

Чи є пробники ароматів?
Звісно. Їх можна придбати окремо або у вигляді набору в елегантному футлярі.

Як вибрати парфуми?
Виберіть аромат, який Вам подобається. Відкрийте пробник та нанесіть невелику кількість парфумів на шкіру або на тест-смужку. Дозвольте аромату розкрити свою повноту, дайте собі час випробувати все багатство компонентів. У перші хвилини Ви відчуєте ніжну, вібруючу ноту голови. Слідом, відкривається перед нами нота серця. В кінці ми пізнаємо ноту глибини. Пам'ятайте, Вам не потрібно вибирати тільки один аромат, Ви можете підібрати кілька відмінних для різних випадків.

Чи є парфумерні масла в парфумах Бренда Prouvé натуральними або штучними?
І натуральні і штучні (білі). Ми використовуємо білі інгредієнти з міркувань захисту тварин, з яких раніше отримували цінну сировину. Тому ми використовуємо наприклад виключно білу амбру і білий мускус.

Чи можуть парфуми викликати алергію?
На жаль, так, тому на кожній з наших упаковок знаходиться список інгредієнтів, які можуть викликати алергію.

Чи є туалетні води та ароматні води в асортименті Prouvé?
Ні, в асортименті Prouvé виключно парфуми.

Які сімейства ароматів??
Ми виділяємо кілька основних сімейств ароматів: квіткові (головним чином жіночі аромати), східні, цитрусові, водянисті, деревні, фугрові (в основному чоловічі аромати) і шипрові.

Що таке архітектура аромату?
Архітектура запаху - це спосіб його будови. Як правило, духи складаються з трьох окремих частин (фаз), які ми називаємо нотою голови, нотою серця (середина) і нотою глибини (база, основа). У цьому класичному стилі побудовані всі композиції Prouvé. На веб-сайті в описі продукту при кожному ароматі ми описуємо його архітектуру.

Що таке нота голови?
Нота голови (верхня нота) - це фаза, яка відкриває композицію. Це сама мерехтлива і скороминуща частина, але саме вона вирішує про перше враження, яке Ви відчуваєте, коли вдихаєте запах. Триває коротко, від декількох до кількох десятків хвилин.

Що таке нота серця?
Середня нота- це нота серця, з'являється після 20-30 хвилинах з моменту розпилення аромату і продовжується протягом декількох годин. Нота серця визначає приналежність аромату до сімейства ароматів.

Що таке нота бази?
Нота бази - це нота глибини або основи. Це найстійкіша та тривала нота, яка є фоном композиції. Її можна відчувати навіть протягом декількох годин після розпилення аромату.

Що таке layering?
layering є багатошаровим накладанням на себе запаху. Найпростіше нашарування - використання косметики і парфумерії з такими ж нотками аромату (наприклад, парфуми, гель для душу, лосьйон для тіла).

У чому полягає феномен молекулярних духів?
Мінімалістична формула молекулярних парфумів - це комбінація однокомпонентної композиції на основі французьких ароматичних масел з молекулярною молекулою, яка надає аромату виразний і просторовий характер.

Що таке молекула?
Молекули Бренда Prouvé - це аромати, які не мають аналогів в природі. Це художня інтерпретація вражень, які завдяки передовій хімії були увічнені в ароматних частинках.

Чому молекулярні парфуми виняткові?
Вони стимулюють нюх та підкреслюють аромат парфумів, забезпечують оксамитове оформлення композиції, але, перш за все, підкреслюють індивідуальний запах шкіри. Тому професійні парфумери їх часто порівнюють з феромонами.

Як побудовані молекулярні парфуми?
Серце композиції - це єдина домінантна нота, фоном для якої є молекула, яка створює свого роду ароматну ауру. В результаті вони можуть використовуватися індивідуально або вільно в поєднанні один з одним. Вони розвиваються на шкірі індивідуально, щоб, нарешті, створити унікальну композицію.

Як використовувати молекулярні парфуми?
Це просто, ми розробили їх таким чином, щоб кожен міг носити їх індивідуально або змішувати один з одним, маючи свободу створювати оригінальний аромат. Вам просто потрібно визначитись, які ноти найближче до Вашого серця. Або це запах свіжого соку лайма, аромату троянд або може бути лісу? Коли Ви визначите, що діє на Вас найбільше, візьміть другий аромат і спробуйте створити щось несподіване.

Скільки ароматів я можу створити на основі 6 молекулярних парфуми?
З 6 молекулярни парфумів ви можете створити сотні унікальних ароматів.

Що означають назви кольору для молекулярних духів, наприклад: subtle white.
Щоб полегшити навігацію навколо чарівного світу ароматів, хімічні назви молекулярних частинок були замінені квітами. Колір молекулярних духів не відноситься до кольору композиції, укладеної в пляшці, це ілюструє аромати, які вона викликає. Ця процедура допоможе Вам уявити природу аромату, поєднання їх, стане дуже забавною грою.

Для якої шкіри можна використовувати мінеральні пудру та розсипчасту основу?
Їх можуть використовувати люди з будь-яким типом шкіри, як для жирної, сухої, комбінованої, так і для чутливої шкіри. Простий, 100% мінеральний склад дозволяє використовувати нашу пудру навіть людям з дуже чутливою шкірою, схильною до алергії. Окрім цього, мінеральні фільтри, що є в складі пудри забезпечують захист від шкідливого впливу сонячного світла.

Як слід використовувати мінеральну пудру та розсипчасту основу?
Зробити це можна двома способами: сухим: насипте трохи пудри на кришку, занурте в неї пензлик, струсіть надлишки і м’якими круговими рухами розподіліть на обличчі. вологий: перед нанесенням обприскайте обличчя або пензлик тоніком. Таким чином ви отримаєте більш стійкий ефект.

Для якого типу шкіри призначена мінеральна пудра та розсипчаста основа PERFEKCT SKIN?
Вона створена для всіх типів шкіри. Гіпоалергенна, 100% мінеральна формула доглядає за шкірою, надаючи їй рівномірний та природний колір. Він чудово покриває ще більші зміни кольору та недоліки при першому застосуванні. Багата, розгладжуюча формула з білою глиною не викликає відчуття стягнутості або ефекту маски, а мінеральні фільтри захищають від сонячного світла. Наявні у складі кремній, кальцій, магній та залізо м’яко звужують пори та надають ефект ідеально гладкої шкіри, одночасно підтримуючи її.

Для якого типу шкіри призначена мінеральна пудра та розсипчаста основа MATTE SKIN?
Вона створена для власників жирного типу шкіри, також ідеально підходить людям, чия шкіра має тенденцію блищати в так званій Т-зона (лоб, ніс, підборіддя). Склад мінеральної пудри є гіпоалергенною та ніжною, завдяки чому вона також підходить для чутливої ​​та схильної до подразнення шкіри. Додавання зеленої глини та оксиду титану змушує косметичний засіб вбирати надлишки шкірного сала, а біла глина, що міститься в ньому, розгладжує шкіру обличчя. Обидва інгредієнти багаті мікроелементами та мінеральними солями, необхідними для нормальної роботи нашої шкіри. Завдяки цьому вони чудово живлять і помітно розгладжують шкіру.

Для якого типу шкіри призначена мінеральна пудра та розсипчаста основа LLUMINATED SKIN?
Формула, розроблена для всіх типів шкіри, які потребують освітлення та сяйва. Рекомендується особливо для втомленої, тьмяної шкіри з дрібними зморшками. Він забезпечує ефект сяючого кольору обличчя, а додавання рожевої глини зміцнює та розгладжує шкіру обличчя. Також підходить людям з чутливою шкірою, схильною до алергії. Застосовані мінеральні фільтри захищають шкіру від сонячних променів. Рожева глина, що поєднує в собі згладжуючі та в’яжучі властивості білої глини, а також властивості поглинання та зміцнення, характерні для червоної глини. Поєднання цих двох глин із світловідбиваючими сонячними частинками надає шкірі гарний, вишуканий вигляд.

Для якого типу шкіри призначені натуральні рум'яна?
Легка, необтяжуюча та гіпоалергенна формула підійде для всіх типів шкіри, а також для чутливої ​​шкіри, схильної до алергії. У складі наших натуральних румян ви знайдете природний пом’якшувач також із захисним ефектом. Він забезпечує шкіру оптимальним рівнем зволоження, захищаючи її від втрати води та проникнення шкідливих речовин із навколишнього середовища. Саме завдяки йому продукти також мають зволожуючий ефект.

Для якого типу шкіри призначений натуральний бронзатор?
Гіпоалергенна формула підходить для всіх типів шкіри, включаючи чутливу. У складі нашого натурального бронзатору ви знайдете природний пом’якшувач із захисним ефектом. Він забезпечує шкірі оптимальний рівень зволоження, захищаючи її від втрати води та проникнення шкідливих речовин із навколишнього середовища. Саме завдяки йому продукти також мають зволожуючий ефект.

Для якого типу шкіри призначений натуральний хайлайтер?
Завдяки гіпоалергенній формулі його можуть використовувати навіть люди з чутливою шкірою. Наш натуральний хайлайтер включає природний пом’якшувач із пом’якшуючим та захисним ефектом. Він забезпечує шкірі оптимальний рівень зволоження, захищаючи її від втрати води та проникнення шкідливих речовин із навколишнього середовища. Саме завдяки йому продукти також мають зволожуючий ефект.

Чи можуть люди з чутливими очима використовувати подовжуючу та зміцнюючу туш?
Так, гіпоалергенна, м’яка формула також рекомендується людям з чутливими очима, та які носять контактні лінзи. Ми також подбали тестування нашої туші під наглядом офтальмолога.

Який зміцнюючий ефект нашої туші для вій?
Надзвичайно багата формула, що містить: мастику гумової олії з вічнозеленого дерева Pistacia lentiscus; натуральний, універсальний, активний інгредієнт KERANUTRI, який збільшує діаметр, еластичність та міцність вій, зменшує їх ламкість і додатково розгладжує. Зміцнює як пошкоджені, так і здорові вії.

Чи можуть водостійкий олівець для брів використовувати люди з чутливою шкірою?
Так. Гіпоалергенна формула робить олівець придатним для людей з чутливою шкірою.

Який ефект від Міцелярної рідини 3 в1?

 • Тонізує шкіру - відновлює належний рН
 • Глибоко виводить шкірне сало та домішки
 • Вона знімає навіть водостійкий макія.

Яким типам шкіри підходить міцелярна вода Prouvé?
Підходить для всіх типів шкіри, включаючи чутливу.

Чи можуть люди з чутливими очима або які носять контактні лінзи використовувати міцелярну рідину?
Так, рідина була перевірена під наглядом офтальмолога.

Чому властивості міцелярної рідини 3в1 такі дивовижні?
Секрет полягає в унікальних інгредієнтах:

 • Екстракт ягоди гої надає шкірі життєвих сил
 • Сіль гіалуронової кислоти чудово зволожує та забезпечує стійкість та еластичність
 • Комплекс інгредієнтів забезпечує рівновагу мікробіоти шкіри, завдяки чому шкіра відновлює належний рівень рН та прекрасний вигляд.

Що таке мікробіота?
Мікробіота - це бактеріальна флора шкіри, тобто всі мікроорганізми, що мешкають на її поверхні. Склад бактеріальної флори визначається з моменту народження. Це робить шкіру обличчя рівномірною та сяючою. На жаль, забруднення навколишнього середовища, стрес або УФ-випромінювання можуть призвести до дисбалансу.

Як користуватися Міцелярною рідиною 3 в 1?
Нанесіть невелику кількість рідини на ватний диск та обережно протріть обличчя, шию та зону декольте. Щоб зняти макіяж з очей, нанесіть подушку, змочену рідиною, на закриті повіки і потримайте деякий час. Знімаючи макіяж з очей, починайте з зовнішньої частини ока і направляйте диск до внутрішньої частини. Рідина не вимагає змивання.

Чому зволожуючі властивості косметики Prouvé Simply Pleasures такі особливі?
Секрет полягає в унікальних інгредієнтах нашої колекції, які допомагають забезпечити зволоження шкіри на багатьох рівнях.
Завдяки двом інгредієнтам - XERADIN І ALG COMPLEX - продукти Prouvé Simply Pleasures можуть стати чудовою терапією для сухої та зневодненої шкіри. А для нормальної, комбінованої та жирної шкіри вони допомагають підтримувати належне зволоження. Вони також ідеально підходять для людей, які щодня проживають у сухих номерах з кондиціонером.

Які діючі речовини містяться в гелі для миття тіла Prouvé Simply Pleasures?
Формула гелю заснована на м’яких, не подразнюючих миючих речовинах рослинного походження. Окрім XERADIN та комплексу з 5 водоростей, він містить рослинний гліцерин та D-пантенол, що регенерує та заспокоює.

Яка консистенція гелю для миття тіла?
Він має приємну, густу (але не жирну) консистенцію, яка створює ніжну піну, яка чудово очищає та доглядає за шкірою, залишаючи її освіженою.

Чи є в гелі для митта тіла Prouvé Simply Pleasures якісь французькі ароматичні олії?
ТАК. Прекрасний аромат оригінальних французьких масел також розслабить вас та перенесе у світ ваших почуттів.
Запах продуктів Prouvé Simply Pleasures - свіжий, зелений. У верхній ноті ми знаходимо мох, плющ, бергамот і соковиту чорну смородину. Серце композиції утворене квітковими нотами: троянда і конвалія. Основа аромату - білий мускус і дорогоцінне дерево кедра.

Як працює бальзам для тіла Prouvé Simply Pleasures?
Бальзам Prouvé Simply Pleasures завдяки своїм корисним інгредієнтам ефективно зволожує та живить шкіру та захищає її від висихання. Бальзам чудово вбирається, залишаючи шкіру пружною, надзвичайно м’якою та шовковистою на дотик.

Чи містить бальзам Prouvé Simply Pleasures зволожуючі інгредієнти, такі як Xeradin та ботанічний комплекс із 5 водоростей?
ТАК. На додаток до XERADIN ™ та комплексу з 5 водоростей, формула бальзаму містить похідне вітаміну Е, який захищає шкіру від вільних радикалів, та рослинний гліцерин, який має пом’якшувальну та зволожуючу дію.

Чи є також ароматичні масла у бальзамі Prouvé Simply Pleasures?
ТАК. Завдяки французьким ароматним оліям - прекрасний, розслаблюючий аромат залишається на шкірі протягом усього дня. Чорна смородина, бергамот, конвалія, мох, мускус і кедрове дерево створюють композицію, яка порадує як жінок, так і чоловіків.

Чи гармонує аромат колекції Prouvé Simply Pleasures з парфумами Prouvé?
Цей аромат добре гармонує з ароматом молекулярних парфумів 03 м - його поєднує не тільки соковитий аромат чорної смородини, але і той факт, що у наших внутрішніх тестах цей аромат був найбільш обраний як чоловіками, так і жінками (унісекс).

Для якого типу волосся призначений шампунь для відновлення та захисту Prouvé?
Шампунь підходить для нормального, сухого та пошкодженого волосся, оскільки поєднує миючі властивості з інтенсивним захистом та відновленням. Він ідеально підходить людям, які хочуть міцне та здорове волосся.

Чому захисні та відновлювальні властивості шампуню Prouvé Simply Pleasures настільки особливі?
Секрет полягає в унікальних інгредієнтах:

 • KERACYN робить волосся більш міцними, блискучими, слухнянішим. Він захищає волосся від пошкоджень, спричинених зовнішніми факторами, такими як сонячне світло.
 • Екстракт листя бамбука запобігає подразненню і захищає волосся від шкідливого впливу вільних радикалів.
 • Ботанічний комплекс із 5 водоростей допомагає підтримувати належний рівень гідратації.
 • Морська вода з глибин землі, багата мінералами, має зміцнюючу та мінералізуючу дію.

Що таке KERACYN?
KERACYN - це діюча речовина, отримана з артишоку, яка значно покращує стан волосся, зміцнює його та захищає від зовнішніх пошкоджень. Змушує їх зберігати блиск, характерний для здорового волосся.

Як користуватися шампунем для волосся?
Шампунь призначений для щоденного використання. Засіб слід наносити на вологе волосся, обережно масажувати і змивати. За необхідності повторити.

Для якого типу волосся призначений Prouvé Відновлення Захист?
Кондиціонер призначений для нормального, сухого та пошкодженого волосся. Для всіх людей, які хочуть мати здорове та блискуче волосся.

Чому захисні та відновлювальні властивості кондиціонерів Prouvé Simply Pleasures настільки особливі?
Секрет полягає в унікальних інгредієнтах:

 • KERACYN захищає від негативного впливу зовнішніх факторів, включаючи сонячну радіацію. Це покращує стан, життєвий тонус і надає здоровий блиск.
 • Екстракт листя бамбука захищає волосся від шкідливого впливу вільних радикалів.
 • Морська вода з глибин землі ремінералізує та зміцнює.
 • Vitaoil Plus, комплекс з 7 рослинних олій, ефективно зволожує та регенерує волосся.

Що таке VITAOIL PLUS?
Це комплекс рослинних олій: соняшникова, кокосова, лляна, авокадо, арганова, макадамія та оливкова. Він багатий жирними кислотами та вітамінами A, D та E, які ефективно зволожують та регенерують волосся.

Чи використовуються ароматичні масла також в миючих засобах Бренда Prouvé?
Так. Чистячі засоби Бренда Prouvé настільки чудово пахнуть, тому що в них містяться професійні ароматичні композиції, засновані тільки на французьких маслах від Grasse.

Чому у деяких продуктів немає запаху?
З міркувань безпеки. Прекрасний аромат міг би спокусити до того, щоб його понюхати, а у випадку деяких продуктів це було б небезпечно.

Що таке косметика по догляду в будинку?
Косметика для будинку - це особливий набір засобів для чищення та догляду за домом. Вони більш делікатні, ніж традиційні засоби для чищення, і мають більш гладку консистенцію косметичних інгредієнтів, таких як масла й віск.

Чи безпечні продукти Бренда Prouvé?
Безпечні. Кожен продукт пройшов серію перевірок безпеки і детальних досліджень. Використовуйте продукти як зазначено в інструкції на етикетці.

Чи є формули продуктів Бренда Prouvé авторськими?
Формули продуктів Prouvé є унікальними і авторськими. Кожен рецепт і кожна композиція аромату були розроблені професіоналами Prouvé. Ми піклуємося про всі продукти на кожному етапі їх створення - від концепції до дизайну етикетки - ми повністю контролюємо процес виробництва і впровадження. Завдяки цьому ми можемо гарантувати, те що, вибравши Prouvé Ви отримаєте унікальний, ефективний, безпечний і ароматний продукт.

Що таке PZH?
PZH (Національний інститут гігієни) - найстаріша в Польщі установа охорони здоров'я. Завод був заснований в 1918 році і з тих пір постійно стежить за нашим здоров'ям і безпекою. Департамент займається профілактикою інфекційних захворювань і соціально значущих неінфекційних захворювань, моніторингом стану здоров'я, поліпшенням санітарно-гігієнічних умов і безпекою навколишнього середовища. Він також проводить дослідження і експертизу для органів державного управління і бере участь в процесі розробки відповідних програм громадської охорони здоров'я в Польщі. Сертифікат PZH підтверджує, що продукт, відповідає найвищим стандартам безпеки, не має шкідливого впливу на здоров'я і навколишнє середовище. Його також можна використовувати на поверхнях, що контактують з харчовими продуктами

Що таке IFRA?
IFRA (Міжнародна асоціація ароматів) - це асоціація, створена в Швейцарії в 1973 році, яка контролює безпеку ароматного світу шляхом створення законів, кодексів і стандартів та проведення великих незалежних досліджень по парфумерних інгредієнтах. Їх керівні принципи (так звані стандарти IFRA) призначені для підвищення обізнаності споживачів і виробників ароматів, тому аромати, з якими ми вступаємо в контакт не тільки з парфумерією та косметикою, але і з миючими засобами, максимально безпечні.

Чому спрей, дозатор і фліп-топ продаються окремо?
Тому що Ви можете використовувати їх знову і знову багато разів! Дозатор, спрей, фліп-топ - це предмети, які швидко не зношуються, тому залиште їх і повторно використовуйте з новим продуктом.

Що таке індукція?
Індуктивне ущільнення є способом закриття пакетів гарячим способом. Він нагадує герметичне ущільнення на шийці упаковки. Індукція - кращий і найнадійніший спосіб закриття пластикової і скляної упаковки. Він відмінно захищає продукт під час транспортування, захищає продукт і продовжує його термін придатності. Завдяки цьому у вас також є 100% впевненість, що ніхто не використовував цей продукт перед вами.

Як ще ми дбаємо про безпеку користувачів наших продуктів?
Наша упаковка спроектована так, щоб вона була максимально щільною та запобігала випадкове проливання продукту. Що стосується 1-літрових пляшок ми використовуємо потрійну систему безпеки: індукційне ущільнення, належний ковпачок і додаткове ущільнення, що захищає від відкривання. У разі 0,5-літрових упаковок ми використовуємо подвійну систему безпеки - індукційне ущільнення і герметичну кришку. У разі продуктів, що вимагають особливого догляду, ми використовуємо безпечну гайку і опуклу попереджувальну наклейку, так званий безпечний трикутник (для сліпих і слабозорих). Наші обприскувачі мають функцію безпеки від випадкового розпилення.

Чому на кожній упаковці є малюнок?
Перша причина полягає в тому, щоб підвищити комфортне використання, тому що малюнок відразу розповідає мету кожного продукту. Друга причина - естетика. Ми хотіли, щоб наші продукти виділялися, виглядали красиво і прикрашали кожен інтер'єр. Ось чому кожен з малюнків був зроблений від імені Prouvé. Пам'ятайте, що взявши продукт Prouvé в руки, Ви будете мати справу з невеликим шедевром.

Чому упаковка деяких продуктів компактна?
У багатьох наших будинках немає місця для зберігання миючих засобів, тому ми спробували вирішити цю проблему, використовуючи ефективні концентрати та гелеві формули в компактних упаковках. Це економить час, простір та гроші.

Чому гель краще рідини?
Формула гелю більш концентрована і більш ефективна, тому препарат займає менше місця, а використовується набагато довше. Гель-формули - відмінний спосіб заощадити місце, час та гроші.

Чи забезпечує Prouvé турботу про навколишнє середовище?
На кожному з наших пакетів ви знайдете штамп «Так, ми піклуємося». Ми дбаємо про навколишнє середовище, але ми не претендуємо на те, що у нас є 100% натуральні засоби. Ми використовуємо новітні технічні інновації і відкриття в галузі хімії, щоб зробити ваше життя простішим. Упаковка повністю переробляється.

Чи тестують продукти на тваринах?
Ніколи. Ми тестуємо продукцію тільки на собі.

Чи є формули Prouvé здатні біологічно руйнуватися?
Так.

Що таке MLM?
MLM (багаторівневий маркетинг) - це спосіб продавати товари та послуги, які ми вибрали для продуктів Prouvé. Це означає, що продукти Prouvé недоступні в традиційних магазинах, торгових центрах або інтернет-магазинах, тільки виключно від Партнерів Prouvé. Партнери Prouvé можуть створювати структури і отримувати додаткові знижки, винагороди.

Що таке прямий продаж?
Прямий продаж - це спосіб поширення продуктів та послуг, які відбуваються за межами традиційних каналів продажів. Він полягає в тому, щоб доставляти продавця безпосередньо потенційному клієнту за місцем його проживання, на робочому місці або у вільний час.

Що таке план кар'єри?
План кар'єрни - це документ, в якому описуються можливості отримання доходу у Prouvé і точні правила розрахунку, знижки та винагороди. Це допоможе вам спланувати співпрацю з Prouvé на кожному кроці: покажіть, як ви можете заощадити, купуючи продукти Prouvé і як заробляти гроші, продаючи і рекомендуючи продукти Prouvé.

Чи повинен я купувати щось кожен місяць?

Ні, такого зобов'язання немає. Якщо ви не робите покупку через місяць, з вас не стягуватиметься плата за знижку або винагороду. Якщо ви хочете отримати знижку або винагороду за певний місяць, обов'язково придбайте продукти Бренда Prouvé не менше 100 балів в місяць.

Чи потрібно робити покупки в поодинці?
Бали збираються з усіх замовлень за весь місяць, включаючи замовлення структури та індивідуальні.

У всіх продуктів є бали?
Ні, не всі продукти мають бали. Маркетингові матеріали, друковані матеріали, навчальні матеріали, аксесуари та зразки не мають точного значення, тому ви не отримаєте балів за них.

Як дізнатися, які продукти мають бали, а які ні?
Зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині за поточною ціною, ви також побачите значення кожного продукту.

Як конвертувати бали до часткової компенсації або в заробітну плату?
Всі пункти конвертуються до часткової компенсації чи винагороди відповідно до положень, викладених в маркетинг плані.

Як я можу працювати з Prouvé Україна?
З Prouvé Україна ви можете працювати в якості партнера-одержувача (ви купуєте продукти для своїх і ваших близьких, ви не будуєте структуру). Якщо ви хочете купувати продукти, будувати структуру і продавати наші продукти, ми рекомендуємо вам працювати в якості бізнес партнера, як консультант клієнта, підприємця.

Хто може отримати винагороду?
У співпраці з Prouvé Україна на винагороду можуть розраховувати тільки бізнес-партнери.

Хто може отримати знижку?
У співпраці з Prouvé Україна знижки можуть бути отримані тільки партнерами на статусі: партнер-одержувач або консультант клієнта.

Чи можу я оформити замовлення з 100% знижкою?
Ні. Знижка може складати до 90% від вартості замовлення.

Доки я можу використовувати свою знижку?
Знижка може бути використана до кінця січня року, наступного за календарним роком, в якому вона була надана. Тому, якщо ваша знижка була отримана вами в листопаді 2020 року, у вас є час використовувати її до кінця січня 2021 року.

Чи знижки отримані в різних місцях сумуються?
Так. Знижка може накопичуватися. Однак слід пам'ятати, що вона повинна бути використана до кінця січня року, наступного за календарним роком, в якому вона була нарахована.

Як створити Профіль Партнера (зареєструватися)?
Це дуже просто - достатньо заповнити онлайн заявку на веб-сайті www.prouve.ua

Хто може стати Партнером Prouvé Україна?
Партнером Prouvé Україна може бути будь-яка повнолітня, фізична або юридична особа або компанія. Партнером Prouvé Україна може бути також неповнолітня особа, яка досягла 16 років, але тільки за згодою законного опікуна.

Чи може компанія стати Партнером Prouvé Україна?
Так, компанія може стати партнером Prouvé Україна.

Чи може неповнолітня особа стати Партнером Prouvé Україна?
Особа, якій 16 років або старше, може також стати партнером Prouvé Україна, але тільки за згодою законного опікуна.

Що таке Стартовий Набір?
Це основний робочий інструмент Партнер Prouvé Україна: він допомагає представляти пропозиції та збирати замовлення. Його покупка є необхідною умовою для початку будівництва Структури.

Купівля Стартового Набору обов'язкова?
Ні, якщо ви не хочете будувати Структуру, Вам не потрібно купувати Стартер.

Хто такий Спонсор?
Спонсор - це людина, яка рекомендувала Вам працювати з Prouvé Україна і безпосередньо всередині структури.

Чи потрібен мені спонсор?
Так. У кожного Партнера повинен бути свій Спонсор.

Чи можу я змінити спонсора після реєстрації?
Так, але тільки протягом 48 годин після реєстрації.

Що, якщо я не знаю нікого, хто міг би стати моїм Спонсором?
Prouvé Україна надасть вам спонсора випадковим чином з вже зареєстрованих людей, які можуть спонсорувати. Його дані автоматично з'являться по вашому запиту для створення облікового запису в Prouvé Україна.

Чи можу я спонсорувати когось?
Так, якщо ви перебуваєте в Prouvé Україна в якості бізнес партнера.

Як я можу замовити продукцію?
Якщо ви ще не є нашим Партнером, просто зв'яжіться з Вашим знайомим Партнером Prouvé Україна, і він надасть Вам замовлені продукти. Ви також можете купити дешевше, реєструючись і здійснюючи покупки в нашому інтернет-магазині.

Які форми доставки товару?
Ми прагнемо до того, щоб наші товари характеризувалися високою якістю. Однак ми розуміємо, що іноді навіть з причин, не залежних від нашого контролю, Продукт може виявитися дефектним.

Як Ви можете подати скаргу?
Скарги можуть бути відправлені: по електронній пошті на наступну адресу: office@prouve.ua або в письмовій формі - в цьому випадку скаргу слід надсилати на адресу: Prouvé Україна- юр. адр: Україна, 82402, Львівська обл., місто Стрий, вул. Незалежності, будинок 25; фак. адр: 79041, м. Львів, вул. Героїв УПА 73в.

У яких випадках Ви можете подати скаргу?
Товари можна оскаружвати, коли:
- продукт з дефектом,
- продукт відрізняється від замовленого,
- замовлений товар не був доставлений.

Яку інформацію повинна містити скарга?
Щоб покращити процес обробки скарг, скарга повинна включати:
1) ім'я та прізвище / компанія Партнера,
2) номер партнера, на який було оформлено замовлення,
3) адреса місця проживання / зареєстрованого офісу Партнера,
4) поштова адреса, якщо вона відрізняється від зазначеної вище адреси,
5) Адреса електронної пошти / номер телефону партнера,
6) дата розміщення замовлення і його номер,
7) номер рахунку-фактури,
8) дату отримання дефектного Товару,
9) дата виявлення дефекту,
10) вказівка ​​оскарженого товару разом з описом дефектів, номер партії
11) номер банківського рахунку, на який повинен бути повернутий еквівалент ціни, сплаченої за дефектні Товари та інші витрати,
12) кращий спосіб усунення пошкоджень,
13) Власний підпис Партнера.

Що варто прикріпити до скарги?
Для покращення обробки скарг, ми Вас просимо прикріпити (виключаючи скарги з приводу втрати або відсутності доставки посилки) фотографії зіпсованого продукту.

Який час розгляду скарг в Prouvé Україна?
Ми намагаємося негайно розібратися з усіма скаргами.
Якщо скарга подана Партнером то вона буде розглянута не пізніше 14 днів з дати її подання. Ми негайно повідомимо Вас про будь-які відсутні елементи у формі ск


Коли ви можете повернути товар?

Партнер, який є споживачем, має право відмовитись від дистанційного договору купівлі-продажу протягом 14 днів з дати поставки продукції, не вказавши жодної причини (якщо товар не був у користуванні).

Як ви можете повернути товар?

Щоб повернути товар, повідомте про це Prouvé Україна, надіславши заяву електронною поштою на адресу: office@prouve.ua  або поштою на адресу: м. Львів, вул. Героїв УПА73в, 79041

Товари потрібно повертати за такою адресою: м. Львів, вул. Героїв УПА73в, 79041,

Хто несе витрати за повернення?

Витрати за повернення несе споживач, якщо повернутий товар відповідає замовленому товару.

Які терміни повернення платежів?

Повернення коштів здійснюється автоматично, використовуючи ту саму форму оплати, яка була використана для оплати замовлення. Максимальний час повернення - 14 днів.