За що ви його полюбите: за характер, що інтригує. Відкрийте для себе суть жіночності, створену найкращими парфумерами Грасса. Відчуйте ідеально збалансоване поєднання інгредієнтів найвищої якості. Аромат відкривається свіжими та легкими нотами бергамота та загадкового східного ладану, які через деякий час переплітаються з оксамитовим, пудровим ірисом. Вони доповнюються теплим ароматом ладану, глибоким кедром та бальзамічними бобами тонка.

Сімейство: пудрові

Як сприймається: квітковий, пудровий

Розкриття: помірне

Верхні ноти: бергамот, ладан

Переклад: серця: ірис, фіалка, геліотроп

Базові ноти: чист, кедр, боби тонка, сандалове дерево

Дізнатися більше

Як доглядати за своїми губами?

Шкіра губ тонка і ніжна, тому легко пересихає і схильна до пошкоджень. Зневоднені, потріскані губи – це не тільки естетична проблема. Сухі і потріскані викликають дискомфорт і навіть біль. Тому доглядати за ним потрібно цілий рік.
Детальніше

Забудьте про подразнення після гоління бікіні

Червоні плями, що сверблять після гоління на інтимних місцях, є бідою багатьох жінок. Перевірте, як їх уникнути та як правильно депілювати інтимні місця.
Детальніше

Макіяж для співбесіди

Перше враження при знайомстві з майбутнім роботодавцем дуже важливо. Тому, готуючись до співбесіди, переконайтеся, що ви одягнені належним чином і нафарбовані відповідно. Як створити макіяж, який підкреслить ваш професіоналізм і додасть впевненості в собі?
Детальніше