Як ми працюємо

Економте гроші, купуючи розумно

Як говорила Мерлін: "Не в грошах щастя, а в покупках." Ми згодні з нею на 100%, і саме тому економити з нами приємно та просто. Ми не відмовимося від покупок, щоб заощадити гроші, але ми вважаємо за краще робити покупки розумні з вигодою від знижок і спеціальних пропозицій. Ми хочемо навчити Вас та пояснити, наскільки ця звичка корисна .

Продавати та заробляти гроші

Ми обіцяємо, що зробимо все можливе, щоб Ваші улюблені продукти завжди були доступними. Ми переконані, що вони мають хорошу ціну, і більш того, Ви можете заробити гроші, перепродуючи їх та залишаючи різницю собі.

Рекомендуй та заробляй гроші

Співпрацюючи з Prouvé Україна - Ви можете почати заробляти, завдяки одній простій дії - рекомендації. Звичайно, Вам доводилось рекомендувати хороший ресторан своїм друзям, перевіреного механіка або лікаря. Це те саме, що і багаторівневий маркетинг (MLM) дозволяє робити -- рекомендувати перевірені товари та послуги.

Як це працює:

Пройшовши онлайн реєстрацію на нашому сайті Ви стаєте Партнером Prouve Україна. Кожен Партнер отримує знижку більше 40% на продукти з каталогу. Різниця між ціною партнера і ціною, по якій Ви продаєте товар, являє собою економію грошей.
З нами Ви також економите час: замовляєте товари онлайн та кур'єр доставляє їх за адресою, яку Ви вказали. Швидко та ефективно.
Не витрачайте час і думайте, як Ви збираєтеся витрачати гроші, які Ви економите завдяки Prouvé Україна!

Як це працює:

Все дуже просто. Покажіть каталог своїм друзям та запитайте їх, чи хочуть вони замовити продукти Бренда Prouvé у Вас. Різниця між ціною партнера і ціною, по якій Ви продаєте продукт, дає Вам миттєвий прибуток.

Подумайте зараз, як Ви збираєтеся витратити гроші, які ви заробите завдяки Prouvé Україна!

Як це працює:

Ви запитуєте своїх друзів та попередніх клієнтів, чи хочуть вони стати партнерами Prouvé Україна і робити покупки самостійно. Якщо вони згодні, то Ви допомагаєте їм з реєстрацією та стаєте спонсором. З цього моменту Ви починаєте будувати свою власну структуру.
Кожен товар в каталозі коштує певну кількість балів. Всякий раз, коли Ви купуєте продукти Бренда Prouvé, Ваш партнерський рахунок буде поповнено на певну кількість балів (Ви можете перевірити свій рахунок на веб-сайті Prouvé Україна після входу в систему). Коли партнери з Вашої структури купують продукти, Ви і вони набираєте бали. Щомісяця бали, зароблені за придбані Вами і Партнерами продукти, переводяться в Ваш рейтинг і позицію. За конкретну позицію в Prouvé Україна, за Ваш особистий оборот і сумарний оборот Вашої структури - Ви можете отримати щомісячну знижку або виплачений бонус.