Що варто знати про нас?

 

Чим Prouvé зобов'язана Франції?

Незважаючи на те, що ми польська компанія, у нас міцний зв'язок з Францією. Ефірні масла, які роблять наші продукти неймовірно ароматними, надходять з французького міста Грасс. Щоб підкреслити цей зв'язок, ми створили французьке ім'я, яке звучить дуже красиво. Оскільки ми цінуємо французький стиль та французький підхід до краси, ми вирішили об'єднати їх з польською креативністю та відкритістю.

Що означає логотипом Prouvé?

Логотип Prouvé приховує в собі наші ключові обіцянки. Дві переплетені літери P зображають з'єднані руки. Це обіцянка, що ми завжди будемо підтримувати Вас. Наш логотип також нагадує відкриту французьку троянду, відому своїм інтенсивним ароматом. Це один з найкрасивіших символів аромату, який також є нагадуванням про те, що наші продукти містять тільки французькі ефірні масла. Ось чому вони так добре пахнуть!

Звідки походять наші ідеї?

Звідки беруться наші ідеї? Відповідь проста - з повсякденного життя. Ми позитивно прагматичні. Ми не плануємо польоти на Місяць, замість цього ми фокусуємося на повсякденній діяльності, роблячи її менш складною та приємною. У нас Ви не знайдете непрактичних продуктів або випадкових гаджетів. Кожен продукт має свою мету, він ефективний та перевірений. Інакше бути не може, так як "Prouvé" означає "доведено".

Звідки походять три ароматні ноти?

На етикетках наших ароматних продуктів Ви можете побачити три ароматні ноти, які надихнули нас на створення даного аромату. Ці три ноти є основою парфумерної композиції, в той час як інші інгредієнти утворюють тонкий, ідеально відповідний фон. Коли Ви звертаєте увагу на архітектуру аромату, Ви можете знайти їх в різних місцях: в головній ноті, ноті серця і базі. Ці три ноти допоможуть Вам відтворити аромат в уяві. Це допомагає при виборі парфумів, в які Ви закохаєтесь.

Чому ми так піклуємося про прекрасний дизайні?

Ми просто любимо красиві речі та піклуємося про деталі. При проектуванні кожної упаковки ми приділяємо увагу не тільки красивій етикетці, а й замислюємося над практичністю, щоб зробити Ваше життя простішим. Ви відразу оціните наші зручні пляшки, кришки- дозатори та точність розпилювачів. Кольори, які ми вибираємо багато про нас говорять. Білий колір символізує чистоту, а чорний колір класичну елегантність. Разом вони символізують нашу філософію, засновану на чесності та простих правилах. Все чорним по білому та немає необхідності в додатковому розфарбовуванні.

Як Prouvé зробить Вас щасливим?

Познайомившись з нашою продукцією, ви будете посміхатися не менше трьох разів. Вперше, коли будете насолоджуватися її красивим запахом. Вдруге, коли Ви побачите, ефективність наших продуктів, і втретє, коли Ви побачите їх ціну. Ми вважаємо, що життя складається з маленьких задоволень, які не повинні коштувати дорого. Саме тому ми приділяємо стільки уваги, щоб дати Вам, як можна більше задоволення від кожного заняття, навіть найменшого.

Як придбати нашу продукцію?

Продукти Prouve є унікальними. Щоб підкреслити цю якість, ми вибрали винятковий метод продажів, тобто чистий MLM. Це означає, що у нас немає мережі магазинів і Ви не знайдете нашу продукцію на ринку, аптечних полицях, магазинах з косметикою та побутовою хімією або ж в інтернеті. Єдиний спосіб купити їх - через наших Партнерів. Ви також можете стати нашим Партнером, щоб купити нашу продукцію зі знижкою 25% та продати її іншим. Ми докладаємо всіх можливих зусиль, щоб наші клієнти були повністю задоволені і тому просимо Вас не купувати нашу продукцію у людей, які не є нашими Партнерами.

Що є чудовим в Prouvé?

Наші продукти були створені для того, щоб можна було спокійно їх рекомендувати друзям та знайомим. Саме тому, у нас є для Вас проста гра: кожен раз, коли Ви скористаєтеся нашим продуктом і посміхнетеся то подумайте кому Ви можете його порадити. Тому що радістю потрібно ділиться!

Prouvé піклується про навколишнє середовище?

На кожній упаковці є знак "Так, ми піклуємося" саме тому, що наша відповідь так, ми піклуємося про навколишнє середовище. І це дуже важливо для нас. Ми піклуємося про навколишнє середовище, але в той же час не робимо вигляд, що наша продукція містить тільки натуральні інгредієнти. Ми використовуємо технічні новинки та відкриття в галузі хімії, щоб зробити Ваше життя простішим. Ми обмежуємо до мінімуму вміст алергенів, парабенів, SLS та відбілювачів. Наші формули біорозкладаються, а упаковка підлягає вторинній переробці. Ми тестуємо наші продукти на собі, а не на тваринах.

Як вимовляти Prouvé?

Prouvé-французьке слово, що означає "доведено". Це дуже легко вимовити Пруве