Як додати губам неповторний колір?

Кожна з нас унікальна, але всі ми хочемо виглядати красиво. Тому макіяж, як і одяг, повинен підкреслювати нашу індивідуальність, і одночасно залишатися природним. Якщо ви хочете, щоб Ваші губи мали унікальний відтінок, спробуйте MAGIC LIP BALM КАРАНДАШ, який не тільки чудово їх зволожують і відновить, але також - за рахунок присутнього в складі пігменту - нада їм повністю індивідуальний колір. Зволожуючий БАЛЬЗАМ ДЛЯ ГУБ підкреслить Ваші губи абсолютно унікальним, несподіваним чином і поверне їм природну красу.

Що є нашим секретом? присутній в складі бальзаму пігмент, який реагує на pH губ, посилюючи природний відтінок Ваших губ, і надаючи їм колір на багато годин. У поєднанні з іншими пігментами, що містяться в бальзамі і індивідуальним кольором губ, дає неповторний ефект у вигляді відтінку, якого не отримає ніхто інший.

За що його любити? щоб повернути губам красивий і доглянутий вигляд, ми збагатили наш лосьйон натуральними маслами і воском. Воски Канделілли і карнауба відмінно зволожують губи і захищають їх від несприятливого впливу зовнішніх факторів, а бавовняне масло додатково регенерує ніжну кутикулу губ.

Що Тебе в ньому буде радувати? легка формула наноситься легко і точно, а відчуття гладких і м'яких губ залишається з Вами на довгий час.

Як його використовувати? витягніть олівець і плавним рухом, пофарбуй губи. Не потребує темперування.

Що ще варто знати про нього? ви можете отримати більш інтенсивний ефект, застосовуючи один або кілька шарів лосьйону до губ.

Що забезпечить Вам додаткову безпеку? надзвичайно м'яка формула, підходить для людей з чутливою шкірою.

 

 

Дізнатися більше

Секрети краси у 2024 році: 8 рішень, які варто виконати

Новий рік – ідеальний час, щоб розпочати подорож, сповнену сяйва та гармонії. Разом з Prouvé ми підготували для вас 8 надихаючих рішень, які зроблять ваш рік сповненим краси та позитивної енергії. Готові до метаморфоз?
Детальніше

Як зміцнити свій імунітет?

Кожен день наш організм піддається впливу факторів, які можуть завдати шкоди нашому здоров'ю. На щастя, у нас є спеціальний захисний механізм у вигляді імунної системи. Перевірте, як за ним доглядати.
Детальніше

Як контролювати стрес?

Занадто інтенсивний спосіб життя, багато речей на думці або стресова робота. Тобі це знайомо? Дізнайтеся, як ефективно справлятися з повсякденною напругою та нервозністю.
Детальніше