Якщо Ви бажаєте, щоб Ваш макіяж отримав неповторний характер, а Ваш погляд став гіпнотичним, в цьому Вам доможе класична стрілка на очах. Вона збільшує очі та підкреслює лінію вій! Щоб макіяж очей був надзвичайно стійким навіть в екстремальних умовах, виберіть наш ВОДОСТІЙКИЙ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ОЧЕЙ. Завдяки йому одним нанесенням можна створити ідеально рівну лінію насиченого кольору.

За що він Вам сподобається: за його оксамитову кремову текстуру та м'який грифель, що ідеально підходить для ніжної шкіри повік. Олівець сильно пігментований, його колір не змінюється та не тьмяніє, він виглядає свіжим протягом всього дня.

Що Вас порадує: олівець стійкий до води та погодних умов. Ідеально підходить для спекотної або дощової погоди. Не розтікається, не кришиться та не відбивається. Забезпечує бездоганний макіяж - до 12 годин. Це ідеальний олівець для активних жінок.

Як його використовувати: викрутіть стрижень та намалюйте плавну лінію. Зручний, автоматичний олівець легко наноситься, і завдяки вбудованій в упакування точилці Ви завжди будете тримати його в оптимальному фокусі.

Що ще потрібно знати про нього: олівець був протестований під наглядом офтальмолога. Він має ніжну формулу без запаху, тому його також можуть використовувати люди з чутливими очима та які носять контактні лінзи.

Дізнатися більше

Як доглядати за своїми губами?

Шкіра губ тонка і ніжна, тому легко пересихає і схильна до пошкоджень. Зневоднені, потріскані губи – це не тільки естетична проблема. Сухі і потріскані викликають дискомфорт і навіть біль. Тому доглядати за ним потрібно цілий рік.
Детальніше

Забудьте про подразнення після гоління бікіні

Червоні плями, що сверблять після гоління на інтимних місцях, є бідою багатьох жінок. Перевірте, як їх уникнути та як правильно депілювати інтимні місця.
Детальніше

Макіяж для співбесіди

Перше враження при знайомстві з майбутнім роботодавцем дуже важливо. Тому, готуючись до співбесіди, переконайтеся, що ви одягнені належним чином і нафарбовані відповідно. Як створити макіяж, який підкреслить ваш професіоналізм і додасть впевненості в собі?
Детальніше