За що ви його полюбите: за характер, що інтригує. Відкрийте для себе суть жіночності, створену найкращими парфумерами Грасса. Відчуйте ідеально збалансоване поєднання інгредієнтів найвищої якості. Аромат відкривається свіжими та легкими нотами бергамота та загадкового східного ладану, які через деякий час переплітаються з оксамитовим, пудровим ірисом. Вони доповнюються теплим ароматом ладану, глибоким кедром та бальзамічними бобами тонка.

Сімейство: пудрові

Як сприймається: квітковий, пудровий

Розкриття: помірне

Верхні ноти: бергамот, ладан

Ноти серця: ірис, фіалка, геліотроп

Базові ноти: чист, кедр, боби тонка, сандалове дерево

Дізнатися більше

Секрети краси у 2024 році: 8 рішень, які варто виконати

Новий рік – ідеальний час, щоб розпочати подорож, сповнену сяйва та гармонії. Разом з Prouvé ми підготували для вас 8 надихаючих рішень, які зроблять ваш рік сповненим краси та позитивної енергії. Готові до метаморфоз?
Детальніше

Як зміцнити свій імунітет?

Кожен день наш організм піддається впливу факторів, які можуть завдати шкоди нашому здоров'ю. На щастя, у нас є спеціальний захисний механізм у вигляді імунної системи. Перевірте, як за ним доглядати.
Детальніше

Як контролювати стрес?

Занадто інтенсивний спосіб життя, багато речей на думці або стресова робота. Тобі це знайомо? Дізнайтеся, як ефективно справлятися з повсякденною напругою та нервозністю.
Детальніше