Як доглядати за волоссям під час сушіння та укладання? Сушка, випрямлення або завивка волосся – це процедури, які можуть його пошкодити. Тому так важливо користуватися косметикою, щоб цього не сталося. Тож якщо ви шукаєте засіб, який ефективно захистить ваше волосся від несприятливого впливу високих температур і водночас покращить його стан, зверніть увагу на наш Термозахисний кондиціонер для волосся.

Чому він вам сподобається: за те, що він має дбайливу та захисну дію. Він делікатно огортає пасма волосся, захищаючи їх від пошкоджень, спричинених термічною укладкою. Скорочує час висихання та полегшує розчісування. Зміцнює волосся, регенерує і глибоко відновлює. Робить їх блискучими та гладкими на дотик.

У чому наш секрет: багата на інгредієнти формула, що захищає волосся від несприятливого впливу високої температури.

KERAMARE ™ * - сировина, отримана з водоростей Cystoseira compressa, додатково діє зсередини, відновлює пошкодження та регенерує волосся, повертаючи йому природний блиск і гарний вигляд. Кондиціонер також був збагачений інгредієнтами, які покращують стан волосся, в т.ч. полісахариди з перуанської рослини тара, сіль гіалуронової кислоти та бетаїн.

Чим ще ми пишаємося: наш кондиціонер у формі легкого туману. Завдяки цьому не обтяжує волосся і не жирнить його.

Спосіб застосування: розпиліть косметичний засіб на вимите і вологе волосся з відстані 20 сантиметрів, а потім рівномірно розподіліть. Використовувати кондиціонер можна щодня.

Що так красиво пахне: кокос, лайм, бергамот і ваніль

Дізнатися більше

Як доглядати за своїми губами?

Шкіра губ тонка і ніжна, тому легко пересихає і схильна до пошкоджень. Зневоднені, потріскані губи – це не тільки естетична проблема. Сухі і потріскані викликають дискомфорт і навіть біль. Тому доглядати за ним потрібно цілий рік.
Детальніше

Забудьте про подразнення після гоління бікіні

Червоні плями, що сверблять після гоління на інтимних місцях, є бідою багатьох жінок. Перевірте, як їх уникнути та як правильно депілювати інтимні місця.
Детальніше

Макіяж для співбесіди

Перше враження при знайомстві з майбутнім роботодавцем дуже важливо. Тому, готуючись до співбесіди, переконайтеся, що ви одягнені належним чином і нафарбовані відповідно. Як створити макіяж, який підкреслить ваш професіоналізм і додасть впевненості в собі?
Детальніше