За що Ви їх полюбите: захоплююча композиція, що відображає новий вимір мужності. Це аромат для рішучих чоловіків, які хочуть підкреслити свою силу, темперамент та неповторність, створюючи інтригуючу ауру навколо себе. Ароматні пряні ноти переплітаються з легкою освіжаючою апельсиновою квіткою та бальзамічним бурштиновим ароматом. Дерев'яні ноти додають силу, інтенсивність і розкіш, а ваніль додає дрібку кремовою чуттєвості.

Родина: східно - деревна

Як вони сприймаються: інтенсивний, бальзамічний

Проекція: сильна

Дізнатися більше

Секрети краси у 2024 році: 8 рішень, які варто виконати

Новий рік – ідеальний час, щоб розпочати подорож, сповнену сяйва та гармонії. Разом з Prouvé ми підготували для вас 8 надихаючих рішень, які зроблять ваш рік сповненим краси та позитивної енергії. Готові до метаморфоз?
Детальніше

Як зміцнити свій імунітет?

Кожен день наш організм піддається впливу факторів, які можуть завдати шкоди нашому здоров'ю. На щастя, у нас є спеціальний захисний механізм у вигляді імунної системи. Перевірте, як за ним доглядати.
Детальніше

Як контролювати стрес?

Занадто інтенсивний спосіб життя, багато речей на думці або стресова робота. Тобі це знайомо? Дізнайтеся, як ефективно справлятися з повсякденною напругою та нервозністю.
Детальніше