Ефективно нейтралізує запах поту забезпечуючи тривалу свіжість. Завдяки активним інгредієнтам ідеально доглядає за шкірою пахв і заспокоює подразнення спричинені голінням.

Чому він вам сподобається: тому що він ефективно усуває запах поту, забезпечуючи тривале відчуття свіжості. Він містить інгредієнти, які поглинають і нейтралізують неприємні запахи, не блокуючи потові залози і дозволяючи шкірі дихати. І не залишає слідів на одязі.

У чому наш секрет: формула з активними інгредієнтами, які доглядають за ніжною шкірою пахв.
Dermasooth™*, природний комплекс тулсі, розторопші та водоростей Enteromorpha compressa, заспокоює та відновлює шкіру та зменшує запалення після гоління чи депіляції. Екстракт алое зволожує і заспокоює. А пребіотики піклуються про природний мікробіом шкіри.

Спосіб застосування:
нанести на суху чисту шкіру під пахвами. Залишити вбиратися. використовувати коли необхідний. Термін придатності: див. дату і номер партії на упаковці.

Дізнатися більше

Як доглядати за шкірою під пахвами?

Шкіра в цьому місці ніжна, тонка і вимагає особливого догляду. Чи знаєте ви, що ви можете подбати про це, використовуючи правильний дезодорант?
Детальніше

Олії евкаліпта та лаванди - для чого вони?

Ці натуральні ефірні масла мають неймовірну силу. Завдяки їм ви можете створювати власні, ароматні ритуали догляду. А чи знаєте ви, що вони також допоможуть вам ефективно відлякати комарів і моль?
Детальніше

Догляд з колагеном Prouvé - запитання та відповіді

Наші нові колагенові продукти вже стали бестселерами! Дивіться відповіді на найпоширеніші запитання про активну антивікову сироватку та рідкий риб’ячий колаген.
Детальніше