Як контролювати стрес?

Занадто інтенсивний спосіб життя, багато речей на думці або стресова робота. Тобі це знайомо? Дізнайтеся, як ефективно справлятися з повсякденною напругою та нервозністю.

Стрес – хвороба цивілізації. Існують різні його види. У невеликих кількостях це мотивує нас. Однак цей довготривалий або надзвичайно сильний ефект завдає шкоди нашому організму. Що може спричинити:

  • ослаблення імунної системи та підвищення ризику деяких захворювань
  • порушення роботи травної системи, що може проявлятися, наприклад, болем у животі, нудотою або діареєю, а також сприяти розвитку виразки шлунка
  • хімічний дисбаланс у мозку, що може призвести до зниження якості сну та настрою
  • поява алергічних реакцій
  • підвищення артеріального тиску та рівня холестерину, що може призвести до захворювань серця
  • напруга м'язів і, як наслідок, головний біль, біль у шиї або спині
  • підвищена чутливість і сухість шкіри

Це лише деякі наслідки сильного стресу, але достатньо, щоб ефективно з ним попрощатися.

Методи боротьби зі стресом

Дихальні техніки і розслаблююча музика
При виникненні стресу або після важкого дня дихальні техніки чудово допоможуть вам заспокоїтися і зняти напругу в тілі. Поради, як це зробити, можна знайти в Інтернеті. Розслаблююча музика також є хорошим способом розслабитися.

Фізична активність
Це допоможе впоратися з напругою в тілі, покращить самопочуття і змусить вас зосередитися на вправах, а не на проблемах під час тренувань. Навіть звичайна півгодинна прогулянка знижує тиск і викидає гормони щастя.

Близько до природи
Перебування на природі не тільки наситить киснем ваше стресове тіло, але й розслабить вас і змусить вас відчути прилив позитивної енергії. Особливо, коли ви зосереджуєте свої думки на тому, що відбувається навколо вас - на співі птахів, шумі дерев чи води.

Дієтичні добавки
Це природна підтримка організму в боротьбі зі стресом. Дієтична добавка Контроль Стресу з екстрактами ашваганди, меліси та валеріани допомагає знизити напругу та зберегти хороше самопочуття, знімає дратівливість та напругу та підвищує стійкість до стресу.

Дієта
У стресові періоди переконайтеся, що ваш раціон багатий магнієм і омега-ненасиченими жирними кислотами (містяться в морській рибі, горіхах, конопляній олії та цільнозернових продуктах).

Ароматерапія
Використовуйте відповідні ефірні масла для ароматизації повітря або для розслаблюючої ванни. Олія лаванди допоможе вам заспокоїтися і відновити внутрішню рівновагу, заспокоїть і розслабить, а також допоможе легше заснути. Евкаліптова олія має розслаблюючу дію, знімає напругу. Трояндова олія має заспокійливу дію, а олія базиліка заспокоює нервову систему.