Як доглядати за шкірою під пахвами?

Шкіра в цьому місці ніжна, тонка і вимагає особливого догляду. Чи знаєте ви, що ви можете подбати про це, використовуючи правильний дезодорант?

Напевно, хоча б раз у житті кожен з нас стикався з неприємним роздратуванням і запаленням під пахвами - почервонінням, свербінням або печінням. Дізнайтеся, що може їх викликати і як доглядати за цією частиною нашого тіла.

 

Що викликає роздратування?

Частою причиною є депіляція, а точніше гоління. Якщо ви обираєте цей вид видалення волосся під пахвами, варто підготуватися відповідним чином. Перед використанням бритви ретельно очистіть шкіру від поту, бруду та залишків антиперспіранту або дезодоранту. Ніколи не голіться насухо - найкраще це робити після ванни або душу, наприклад, використовуючи піну або гель для гоління. Не притискайте бритву до шкіри сильно. Не використовуйте тупу бритву і часто замінюйте її новою, щоб на ній не розмножувалися бактерії.

Чутливу шкіру під пахвами може дратувати погано підібраний одяг - зі штучних, непроникних матеріалів або занадто тісний. Роздратування також може бути викликано спиртом, що міститься в деяких антиперспірантах, а занадто сильні антиперспіранти або дезодоранти можуть викликати сухість шкіри.

 

Як щодня доглядати за пахвами?

Одним із способів є використання доглядаючого дезодоранту, який не тільки захищає від неприємного запаху поту, але й доглядає за шкірою. М'який роликовий дезодорант ефективно усуває запах поту, забезпечуючи тривале відчуття свіжості. А завдяки своїм активним інгредієнтам він заспокоює та регенерує шкіру, зволожує та заспокоює її, а також піклується про її природний мікробіом. Також зменшує запалення після гоління або депіляції.

Чи знаєте ви, що… ще в давнину були відомі способи маскування запаху поту. У Єгипті для цього використовували корицю, запашні прянощі або галун. У Китаї, крім галуну, використовували також сіль. Перший справжній дезодорант був створений в 19 столітті.

 

Яка різниця між дезодорантом і антиперспірантом?

Дезодорант не обмежує виділення поту, а поглинає і нейтралізує неприємні запахи, не блокуючи потові залози і дозволяючи шкірі дихати. З іншого боку, антиперспірант — це косметичний засіб, завдання якого — зменшити кількість виділеного поту шляхом блокування потових залоз.