Як зміцнити свій імунітет?

Кожен день наш організм піддається впливу факторів, які можуть завдати шкоди нашому здоров'ю. На щастя, у нас є спеціальний захисний механізм у вигляді імунної системи. Перевірте, як за ним доглядати.

Основна роль імунної системи полягає в тому, щоб розпізнати ворога у вигляді токсинів, шкідливих бактерій, вірусів або грибків і знищити їх. У нашому організмі є дві системи захисту - неспецифічна і специфічна.

Перша є вродженою системою, яка перешкоджає проникненню шкідливих факторів в організм. Це фізичні бар’єри (шкіра, слизові оболонки та рефлекси, такі як кашель, чхання, блювота або діарея) та хімічні бар’єри (піт, речовини в слині та сльозах і соляна кислота в шлунку). Вони призначені для запобігання проникненню мікроорганізмів в організм або для видалення їх з нашого організму.

Коли цих захисних механізмів недостатньо, спрацьовує специфічний імунітет, завдання якого полягає в тому, щоб розпізнавати та знищувати патогени, які встигли проникнути в наш організм. Ця система розвивається протягом життя. Він запам'ятовує і навчається, як реагувати на конкретні мікроорганізми через контакт з ними, захворювання та вакцинацію.

Що послаблює нашу імунну систему?

До них відносяться хронічні захворювання, тривале вживання певних ліків, куріння, часте вживання алкоголю та інших стимуляторів, недосипання, відсутність фізичних вправ, хронічний стрес і неправильне харчування, яке не забезпечує нас вітамінами, мінералами та поживними речовинами. потреба.

Як зміцнити свій імунітет?

Їжте збалансовану та поживну дієту, багату вітамінами А, С, Е, бета-каротином та антиоксидантами, а також корисними бактеріями, які зміцнюють травну флору (їх можна знайти, наприклад, у соліннях та йогуртах). Уникайте продуктів із високим ступенем обробки.

Подбайте про належний рівень вітаміну D3.

Пам'ятайте про фізичну активність. Згідно з рекомендаціями ВООЗ, доросла людина повинна мати від 150 до 300 хвилин помірної фізичної активності на тиждень.

Висипайтеся і забезпечте хорошу якість сну - його дефіцит може знизити вироблення лімфоцитів і їх здатність боротися з мікроорганізмами.

Підтримуйте свій імунітет БАДами. Наша натуральна добавка «Імунітет» з екстрактами куркуми, часнику та оливи підтримує належне функціонування імунної системи, зокрема: восени та взимку та в стресовий період життя. Це також допомагає боротися зі шкідливим впливом вільних радикалів.

Відмовтеся від стимуляторів.

Не зловживайте антибіотиками - приймайте їх тільки за призначенням лікаря.

Подбайте про свій спокій. Кортизол, що виробляється в стресових ситуаціях, знижує здатність організму виробляти антитіла.