Олії евкаліпта та лаванди - для чого вони?

Ці натуральні ефірні масла мають неймовірну силу. Завдяки їм ви можете створювати власні, ароматні ритуали догляду. А чи знаєте ви, що вони також допоможуть вам ефективно відлякати комарів і моль?

Евкаліптова олія виготовляється зі свіжого листя і пагонів цієї рослини. Має освіжаючий, холодний, деревний аромат. Працює комплексно. Це допомагає розслабитися і зняти напругу. Також вона чудово працює, коли нам потрібен заряд енергії. Має розігріваючий ефект, приносячи полегшення втомленим м'язам. Вона очищає дихальні шляхи, полегшує дихання, заспокоює запалення шкіри.

Ефірна олія лаванди виготовляється з її надзвичайно ароматних квітів. Має виразний, теплий, квітково-трав'яний аромат. Він буде ідеальним, коли нам потрібно заспокоїтися, розслабитися і відновити внутрішню рівновагу. Це полегшує засинання та допомагає зменшити пробудження вночі, завдяки чому ми краще відпочиваємо під час сну. Вона також чудово підходить для догляду за шкірою - заспокоює подразнення, підтримує її регенерацію, тонізує та допомагає боротися з надмірним виділенням шкірного сала.

Чи знаєте ви, що ... обидві ці олії є ефективним, природним і безпечним засобом відлякування комарів. Ви можете використовувати їх для ароматизації повітря, наприклад, за допомогою дифузора, і таким чином захистити свій дім від цих настирливих, кусаючих комах. Масло лаванди також чудово бореться з міллю.