Догляд з колагеном Prouvé - запитання та відповіді

Наші нові колагенові продукти вже стали бестселерами! Дивіться відповіді на найпоширеніші запитання про активну антивікову сироватку та рідкий риб’ячий колаген.

Коли варто починати використовувати сироватку Active Anti-Age?

Завдяки своїм властивостям і складу наша сироватка призначена для людей з першими ознаками старіння, які помічають перші зморшки, зниження еластичності і сухість шкіри. Це пов’язано з втратою колагену, яке є суто індивідуальним питанням і залежить від багатьох факторів, наприклад, стресу, способу життя, дієти, впливу на шкіру УФ-випромінювання або гормональних порушень.

Також варто знати, що вже у віці від 25 до 30 років починає знижуватися вироблення колагену - в середньому на 1-1,5% на рік. Все більше і більше колагенових клітин гине, нові з'являються повільніше, і організм більше не заповнює 100% своєї нестачі.

 

Чи потрібно якось спеціально готувати шкіру перед нанесенням Active Anti-Age Serum?

Завдяки ретельному очищенню та відлущуванню омертвілого епідермісу інгредієнти сироватки зможуть ще краще проникати в шкіру. Для цих процедур догляду ми рекомендуємо нашу міцелярну рідину, гель для вмивання обличчя та ензимний пілінг.

 

Чому сироватка Active Anti-Age в ампулах?

Ми вирішили використовувати ампули, тому що ця форма проста у використанні - вам не потрібно відміряти потрібну кількість косметичного засобу для використання. Одна ампула - це оптимальна доза косметичного засобу, якої вистачить для нанесення на обличчя, шию і декольте. Крім того, використання ампул дозволяє обмежити доступ повітря до продукту і є більш гігієнічним.

 

Як часто потрібно використовувати ампули, щоб побачити ефект?

Ми рекомендуємо використовувати нашу сироватку двічі на тиждень по одній ампулі. Інструментальні дослідження показали, що така частота і кількість косметичного засобу позитивно впливає на поліпшення якості шкіри. Через 4 тижні використання сироватки пружність шкіри підвищується в середньому на 15%, а неглибокі і середні зморшки зменшуються і стають менш помітними. 100% респондентів підтвердили, що наша косметика повертає шкірі сяйво та молодий вигляд.

 

Чому рідкий риб'ячий колаген так добре засвоюється?

Наш риб’ячий колаген проходить процес гідролізу, який розщеплює колаген на менші молекули (2000 кілодальтон). Завдяки цьому він відрізняється найвищою розчинністю і біодоступністю.

 

Коли я помічу перші ефекти від використання рідкого риб'ячого колагену?

Це залежить від індивідуальних умов і стану шкіри, волосся і нігтів. Перші помітні ефекти помітні через 4 тижні застосування.