Колаген - відкрийте білок молодості

Саме завдяки йому ми можемо насолоджуватися пружною та молодою шкірою, а також міцними нігтями та волоссям. Дізнайтеся більше про це.

Його назва походить від грецького слова «kolla», що означає клей. І саме ця етимологія найкраще описує важливі функції в нашому організмі, які виконує цей білок. Простіше кажучи, він зв’язує клітини шкіри, хрящі, сухожилля та кістки. На його частку припадає близько 1/3 всіх білків в організмі людини.

Чому колаген такий важливий для краси?
Тому що саме він багато в чому робить нашу шкіру пружною, гладкою  і живить її, а волосся і нігті - міцними. Коли його починає не вистачати, це швидко позначається на їхньому стані. У випадку зі шкірою, це найбільш помітно на обличчі, шиї, декольте та руках. Шкіра втрачає блиск, стає більш тьмяною, сухою і в’ялою, на ній з’являються перші зморшки, а волосся і нігті стають тоншими, крихкими і ламкими.

Коли його починає бракувати?
На жаль, у віці від 25 до 30 років вироблення цього білка починає знижуватися - в середньому на 1-1,5% на рік. Все більше і більше колагенових клітин гине, а нові з'являються повільніше. Організм вже не на 100% заповнює його дефіцит. Після 60 років його виробництво практично припиняється.

Колагенові волокна також руйнуються стресом, гормональними порушеннями, УФ-випромінюванням, забрудненням навколишнього середовища, курінням, надлишком цукру в раціоні або окислювальним стресом (порушений баланс між кількістю шкідливих вільних радикалів і антиоксидантами, які їх нейтралізують).

Щоб заповнити його недоліки і боротися з ознаками старіння, варто використовувати косметику з колагеном і поповнювати його зсередини.

Чи знаєте ви, що… PROUVE створили сироватку anti-age на основі рослинного колагену, яка стимулює природну регенерацію колагену та допомагає значно уповільнити процес старіння. Антивіковий ефект можна підсилити, поєднавши сироватку з питним рибним колагеном, який подбає про шкіру, волосся та нігті зсередини.