Забудьте про подразнення після гоління бікіні

Червоні плями, що сверблять після гоління на інтимних місцях, є бідою багатьох жінок. Перевірте, як їх уникнути та як правильно депілювати інтимні місця.

Звідки береться подразнення від гоління?

Запалення може виникнути, коли ми порушуємо епідермальний бар'єр під час неправильного гоління, а це відкриті двері для різних мікробів. Червоні плями і роздратування після депіляції зазвичай викликані запаленням волосяних цибулин, тобто місць, з яких росте волосся. Вони можуть тривати від кількох годин до кількох днів і завдавати значного дискомфорту.

Як їх уникнути?

Не робіть епіляцію на вже подразненій шкірі, оскільки ви тільки посилите цей ефект. Дайте їй відпочити і відновитися. Регулярно робіть пілінг, щоб видалити мертву шкіру та «підняти» волосся. Такий догляд також допоможе боротися з врослим волоссям після депіляції. Регулярно міняйте бритву - тупі леза частіше викликають подразнення. Перед епіляцією ретельно очистіть шкіру, а для гоління використовуйте гостру чисту бритву. Про сухе чи водне гоління не може бути й мови. Використовуйте спеціальні косметичні засоби для гоління, які правильно підготують шкіру до цієї процедури. Така косметика не тільки пом'якшує волосся, але й забезпечує належне ковзання бритви, полегшуючи гоління та мінімізуючи утворення порізів і роздратування. Пам'ятайте, що найкраще голити волосся у напрямку їх росту, а не «проти волокон». Не натягуйте шкіру і не натискайте на бритву. Промивайте бритву під час гоління, щоб видалити волоски та залишки крему для гоління після кожного погладжування. Доглядати за шкірою після депіляції - правильно її заспокоювати і зволожувати. Слідкуйте за тим, щоб до складу косметики входили заспокійливі і заспокійливі компоненти, наприклад, алантоїн або пантенол. Крім того, носіть дихаючу білизну, яка дозволяє вашій шкірі дихати.

Ви знаєте, що…
Наш М'який гель для інтимної гігієни та гоління інтимних зон створює делікатну піну, яка не стікає зі шкіри та полегшує гоління. Пом'якшує волосся і зменшує схильність до роздратування після депіляції. Містить ефіри ксиліту з антибактеріальними та дезодоруючими властивостями та природні пребіотики, які зміцнюють мікробіом шкіри та відновлюють її баланс. Молочна кислота і бетаїн забезпечують належне зволоження слизових оболонок, алантоїн регенерує шкіру, а пантенол має заспокійливу дію.