Як доглядати за своїми губами?

Шкіра губ тонка і ніжна, тому легко пересихає і схильна до пошкоджень. Зневоднені, потріскані губи – це не тільки естетична проблема. Сухі і потріскані викликають дискомфорт і навіть біль. Тому доглядати за ним потрібно цілий рік.

Що з ними не так?
Це, наприклад, зовнішні чинники - сонце, мороз, вітер, опалення, кондиціонер або морська вода. Не допомагає і облизування губ, а навпаки – ще більше сушить шкіру губ. А колупання кутикули або покусування губ може викликати їх роздратування та утворення дрібних ранок.

Як за ними доглядати?
Основа доглянутих губ – щоденний регулярний догляд за ними. Перш за все, не забувайте про зволоження шкіри не тільки зовні, але і зсередини. Тому ми повинні щодня пити потрібну кількість води.

Кілька разів на день, наприклад, після ночі, коли губи зазвичай сухі, перед виходом на вулицю або після їжі, використовуйте бальзами для губ, які допоможуть їм відновитися та підтримувати належний рівень гідратації. Варто обирати ті, які містять натуральні компоненти та діють комплексно – вони не лише доглядають за губами, а й покращують їх стан та захищають.

Це наш натуральний бальзам для губ із насиченою формулою, що містить олії дині, рицини, кукуї та жожоба, соєвий і канделильський воски та масло ши. Чудово зволожує, інтенсивно змащує і відновлює губи, повертає їм м'якість, гладкість, заспокоює подразнення, запобігає появі тріщин і пересихання. Крім того, він захищає їх від шкідливого впливу зовнішніх факторів.