Макіяж для співбесіди

Перше враження при знайомстві з майбутнім роботодавцем дуже важливо. Тому, готуючись до співбесіди, переконайтеся, що ви одягнені належним чином і нафарбовані відповідно. Як створити макіяж, який підкреслить ваш професіоналізм і додасть впевненості в собі?

Косметичні маст-хев: Перший крок — вирівняти тон шкіри та приховати недоліки за допомогою праймера для обличчя. Вибирайте косметику, яка не обтяжує шкіру і не створює ефекту маски, наприклад тональний крем для обличчя Even & Perfect Skin Covering Face Foundation, який вирівнює шкіру та приховує сліди втоми. Якщо ваша шкіра схильна до блиску, особливо в стресових ситуаціях, зверніть увагу на легку прозору пудру, яка чудово матує шкіру, не пересушуючи її та не викликаючи неприємного відчуття стягнутості. Акуратно нанесіть на щоки рум'яна, щоб ще більше підсилити ефект свіжості та бадьорості.

Тепер настав час подбати про зовнішній вигляд. Почніть із застосування легкого коректора під очима Illumination & Freshness Light, який приховає темні кола та знебарвлення та м’яко підсвітить шкіру, щоб ви виглядали відпочилими – навіть після неспокійної ночі. Потім олівцем для очей класичного, насиченого чорного відтінку створіть лінію на верхній повіці, яка підкреслить очі. Останній крок - туш. Скористайтеся подовжувальною та зміцнюючою тушшю, яка не тільки чудово подовжує та потовщує їх, але й покращує їх стан. Що також вкрай важливо - не розмазується, не обсипається і не відбивається на повіках.

Також варто тонко підкреслити губи помадою ніжного природного відтінку. Щоб відчувати себе комфортно, вибирайте косметику, яка є стійкою, і завдяки якій вам не доведеться турбуватися про те, щоб покращити макіяж губ. Спробуйте губну помаду Satin Lipstick у кольоровому олівці, яка створює атласне покриття з ледь помітним блиском на губах, доглядає за ними та відновлює м’якість і гладкість.

Чого обов'язково слід уникати?
Сильний макіяж очей, блискучі або занадто темні тіні або занадто яскраві губні помади. Збережіть їх для іншого випадку. Обирайте приглушені кольори, природну свіжість і сяйво.