Акорди в парфумерії. Частина 3.

Ви знаєте, як апетитний гурманський акорд впливає на навколишнє середовище і що асоціюється з духами зі східним акордом? Перевіряйте:

Гурманский аккорд

Gourmand в перекладі з французької означає «гурман, ненажера», тому в цьому акорді ми знаходимо нотки солодкої карамелі, шоколаду, какао, меду, ванілі, цукрової вати, попкорна та інших делікатесів. Він солодкий, апетитний і надзвичайно чуттєвий. Він викликає приємні асоціації і навіває спогади про безтурботне дитинство. З іншого боку, він асоціюється з фліртом, веселощами і абсолютною жіночністю. Часто поєднується з фруктовими і цитрусовими нотами.

Що про це варто знати?

Використовуйте духи з цим акордом, якщо хочете омолодитися, скоротити дистанцію, відчути себе привабливим і спокусливим, а також поліпшити настрій. Пам'ятайте, що такі аромати применшують компетентність, тому не використовуйте їх для роботи і ділових зустрічей. Але вони відмінно підходять для побачення!

Де його знайти?

У парфумерії для неї: #7, #9, #15, #55

 

Східний акорд

Він включає ноти смол (наприклад, бензоина, стираксу), ванілі, сірої амбри, мускусу, спецій (наприклад, мускатного горіха, кориці, кардамону), ладану і орхідей. Східні аромати сприймаються м'якими, пудровим, теплими, глибокими і насиченими. Вони асоціюються з розкішшю, пишнотою, дорогими і багато декорованими тканинами.

Що про це варто знати?

Духи з цим акордом екзотичні, виразні, чуттєві і непідвладні часу. Вони додають елегантності і ексклюзивності. Використовуйте їх в особливих випадках і на вечірніх прогулянках.

Де його знайти?

У парфумерії для неї: #3, #11, #17, #29, #37, #49, #51, #53, #55, #57, #67

У парфумерії для нього: #2, #18, #20, #22, #26, #42

 

Дивіться також: Акорди в парфумерії. Частина 2