Досліджуйте компоненти наших парфумів. Частина V.

Мускус - один з найстаріших і цінних ароматів, вважається сильним афродизіаком. Ароматичне масло ветивера також називають «маслом світу», а найароматніша лаванда родом з півдня Франції.

Муску

Володіє надзвичайно чуттєвим, інтенсивним, злегка деревним ароматом. Він був добре відомий в давнину - в тому числі його використовували для ароматизації королівських покоїв. Араби додавали мускус в лайм, яким покривали храми, так що навколо них розносився прекрасний аромат. Пізніше Марія-Антуанетта, дружина Людовика XIV, була великою прихильницею цього аромату.

Мускус - це секрет залоз ондатри - кози, що мешкає в гірських районах Азії, в т. В Тибеті і Непалі. Він використовується для позначення своєї території. Щоб отримати мускус, залози вирізали і навіть убивали тварин. Тому ця практика була заборонена протягом багатьох років, а кози строго охороняються. Були зроблені спроби налагодити розведення ондатри з метою отримання їх виділень, але виявилося, що вирощувати її в «неволі» перестали. Натуральний мускус замінюється так званим білим мускусом, який є синтетичним замінником або мускусом, отриманим з рослин, які пахнуть так само, як тваринний мускус.

Ви знайдете їх в парфумерії: # 5, # 9, # 11, # 15, # 21, # 29, # 39, # 41, # 51, # 61, # 63, # 16, # 18, # 28.

 

Ветивер

Це багаторічна трава з Індійського півострова і Цейлону. Його також вирощують в Китаї, Індонезії, Японії і Бразилії. Цінні масла, використовувані в парфумерії, отримують з кореня цієї рослини. Масло отримують перегонкою з водяною парою. Ветивер володіє інтенсивним землистим, солодким деревним запахом диму. Надає парфумам пряний східний аромат. Він має заспокійливі властивості, тому його ще називають «маслом світу». В основному використовується в чоловічій парфумерії.

Ви знайдете їх в парфумерії: №17, №29, №45, №2, №4, №8, №14, №18, №26, №32, №40, №42.

 

Лаванда

Протягом багатьох років її аромат був відомий своїми розслаблюючими і заспокійливими властивостями. Його переваги в ароматерапії були відомі ще в давнину, де його використовували в якості наповнювача для подушок. Таким чином вона забезпечила хороший нічний сон. Лаванда вважається «ароматним скарбом півдня Франції», тому що саме звідти походять її кращі і найбільш цінні сорти. Масло отримують перегонкою з водяною парою. Її аромат - квітковий, зелений і злегка бальзамічний. Часто зустрічається в ароматах шипрових і фужерних сімейств.

Ви знайдете їх в парфумерії: №10, №30, №34, №42, №44.