Цінні інгредієнти в наших продуктах. Частина 4

Відкрийте для себе унікальні властивості цілющих ягід і масла ши. Перевірте, що приховано в комплексі Vitaoil Plus.

Екстракт ягід годжі

Цілющі ягоди протягом тисячоліть відомі в азіатських країнах своєю благотворною дією і охоче використовуються в натуральній медицині. Їх сила також часто використовується в косметиці для догляду за тілом та волоссям. Це один з найбільш корисних фруктів в світі, що відноситься до так званих суперпродуктів. Цілющі ягоди, що входять до складу косметичних засобів, надають шкірі життєву силу, мають заспокійливу дією, що розгладжує, прискорюють оновлення епідермісу.

Де його знайти: в міцелярній рідині 3в1.

 

Масло Ши

Масло Ши (також відоме як масло каріте) отримують з горіхів африканського дерева ши-парку. Це дерево, незважаючи на несприятливі умови, може жити до 300 років. Перші горіхи, з яких можна отримати масло Ши, збирають тільки приблизно через 30-40 років. У цьому маслі багато вітамінів і мінералів. Воно прекрасно регенерує і живить шкіру, створює захисну ліпідну оболонку, що обмежує втрату води з епідермісу. Воно також має заспокійливі і пом'якшувальні властивості.

Де його знайти: в Натуральному бальзамі для губ і в Зволожуючому кремі для ніг.

 

Вітаоіл Плюс

Це комплекс з 7 рослинних масел (соняшникова, кокосова, лляна, авокадо, арганова, макадамія і оливкова), багатий жирними кислотами і вітамінами A, D і E, який ефективно зволожує і відновлює волосся. Володіє цінними кондиціонуючими властивостями для всіх типів волосся.

Де його знайти: в Simply Pleasures Кондиціонер для волосся Відновлення та захист.