Як підкреслити губи у французькому стилі?

Незабутня елегантність зі свіжістю та сяйвом в будь-який час дня. Давно відомо, що французькі жінки можуть ідеально підкреслити свою красу за допомогою макіяжу, зберігаючи при цьому природний вигляд. Одним з їх секретів є помада. Вони використовують її незалежно від віку та прекрасно знають, як нафарбувати губи, щоб виглядати стильно та жіночно. Це основа їх макіяжу - на кожен день та для особливих випадків. З нашою новою матовою губною помадою MATTE STYLIST LIP PENCIL  в олівці, Ви створите стійкий макіяж губ у французькому стилі.

За що Ви її полюбите: завдяки легкій формулі з високим вмістом пігменту - Ви легко зможете зробити ідеальний макіяж губ. Матова помада в олівці легко наноситься та наповнює губи інтенсивним кольором.

Що Вас в ній здивує: прекрасно наноситься та ідеально наповнює губи кольором, створюючи елегантний атласний ефект.

Як її використовувати? Викрутить стрижень помади  та нанесіть на губи. Не потребує додаткового підточки.

Що ще варто про неї знати: легка, кремова формула збагачена маслами Опунції індійської та рослинними восками Карнауба та Канделілья, які захищають ніжну шкіру губ від висихання, покращують зволоження та м'якість губ. Захищають також від несприятливого впливу зовнішніх факторів.

Що забезпечить Вам додаткову безпеку: надзвичайно м'яка формула. Підходить для людей з чутливою шкірою.

Дізнатися більше

Секрети краси у 2024 році: 8 рішень, які варто виконати

Новий рік – ідеальний час, щоб розпочати подорож, сповнену сяйва та гармонії. Разом з Prouvé ми підготували для вас 8 надихаючих рішень, які зроблять ваш рік сповненим краси та позитивної енергії. Готові до метаморфоз?
Детальніше

Як зміцнити свій імунітет?

Кожен день наш організм піддається впливу факторів, які можуть завдати шкоди нашому здоров'ю. На щастя, у нас є спеціальний захисний механізм у вигляді імунної системи. Перевірте, як за ним доглядати.
Детальніше

Як контролювати стрес?

Занадто інтенсивний спосіб життя, багато речей на думці або стресова робота. Тобі це знайомо? Дізнайтеся, як ефективно справлятися з повсякденною напругою та нервозністю.
Детальніше