Конопляна олія - ​​справжній суперпродукт. Він не тільки збагачує смак страв, а й є джерелом багатьох цінних поживних речовин. Він не може бути відсутнім на вашій кухні.

Чому б не замінити його будь-яким іншим: наша олія чудово підкреслює смак страв, які подаються холодними. Крім того, це природне, багате джерело ненасичених жирних кислот, включаючи поліненасичені жирні кислоти та омега-3 жирні кислоти. Заміна в раціоні насичених жирів ненасиченими жирами допомагає підтримувати нормальний рівень холестерину в крові [моно- та поліненасичені жири є ненасиченими жирами].

Спосіб застосування: використовувати тільки холодним. Він ідеальний, серед інших для салатів, заправок, хліба, сиру, картоплі, круп, риби, варених овочів, каш або фруктових коктейлів.

Корисно знати: наша олія виготовляється холодним віджимом із ретельно відібраного насіння коноплі (Cannabis sativa). Холодний віджим зберігає цінні властивості олії.

Зберігайте в сухому, прохолодному і затіненому місці. На дні пляшки може утворитися осад, що свідчить про природне походження продукту.

Дізнатися більше

Як доглядати за своїми губами?

Шкіра губ тонка і ніжна, тому легко пересихає і схильна до пошкоджень. Зневоднені, потріскані губи – це не тільки естетична проблема. Сухі і потріскані викликають дискомфорт і навіть біль. Тому доглядати за ним потрібно цілий рік.
Детальніше

Забудьте про подразнення після гоління бікіні

Червоні плями, що сверблять після гоління на інтимних місцях, є бідою багатьох жінок. Перевірте, як їх уникнути та як правильно депілювати інтимні місця.
Детальніше

Макіяж для співбесіди

Перше враження при знайомстві з майбутнім роботодавцем дуже важливо. Тому, готуючись до співбесіди, переконайтеся, що ви одягнені належним чином і нафарбовані відповідно. Як створити макіяж, який підкреслить ваш професіоналізм і додасть впевненості в собі?
Детальніше