Поєднання кольорів може бути складним, особливо якщо після чергового прання малиновий відтінок светру стає все більш бляклим, а помаранчеві штани втратили свій блиск. Щоб Ваш одяг завжди справляв хороше враження, ми розробили гель, який відмінно захищає кольори від не бажаних побічних ефектів прання. Він запобігає перенесенню пігментів між тканинами, тому ще більше захищає кольори тканин. Відтепер ми подбаємо про інтенсивністі кольорів Вашого одягу, а Ви про різнобарвний зовнішній вигляд.


Що Вам сподобається: концентрована гелева формула. Завдяки цьому він дуже ефективний, не займає багато місця на полиці та дуже економний.

Що забезпечує додаткову безпеку: інгредієнт, який запобігає міграції пігментів між тканинами.

Наш секрет в тому, що завдяки активній ферментній формулі гель відмінно працює навіть при низьких температурах (від 20 ° C до). Як відомо, прання одягу в холодній воді краще як для одягу, так і для Вашого бюджету.

Що дійсно важливо для чоловіків: ми знаємо, що у вас є проблеми з тим, щоб відрізнити один відтінок від іншого. Якщо Ви не впевнені, чи можете Ви прати її смарагдові штани з Вашої салатовой футболкою, наш гель дасть вам зелене світло. Завдяки інгібітору перенесення пігментів Ви можете прати всі кольори разом (якщо на етикетці виробника явно не вказано інше).

Для яких тканин можна використовувати: гель підходить для всіх типів тканини та всіх кольорів, жіночого та чоловічого одягу.

Як пахне колірна феєрія: ми любимо грати з ароматами, тому попросили дизайнерів ароматів, які працюють з нами, щоб вони створили композицію, яка буде відображати велике розмаїття кольорів. Як тільки ми відчули запах вібруючих абрикосових нот і пульсуючих спецій, ми зрозуміли, що ніякий інший аромат не буде найкращим для цього завдання.

Архітектура аромату:

Верхня нота: абрикос, троянда, альдегіди

Серцева нота: герань, іланг-іланг, спеції

Базова нота: кумарин, мускус, пачулі

Він є настільки ефективним, тому що містить [інгредієнти]: 5-15% аніонні ПАР, менше 5% неіоногенних ПАР, менше 5% мило, менше 5% фосфонати, менше 5% ЕДТА і його солі, ароматна композиція (Бутілфеніл Methylpropional, Ліналоол , Цитронелол), бензізотіазолінон, метілізотіазолінон

Що важливо не тільки для екологів: гелева формула біологічно розкладається, а упаковка підлягає вторинній переробці. Ні одна тварина не постраждала при виробництві даного продукту.

Завантажити список компонентів

Дізнатися більше

Олії евкаліпта та лаванди - для чого вони?

Ці натуральні ефірні масла мають неймовірну силу. Завдяки їм ви можете створювати власні, ароматні ритуали догляду. А чи знаєте ви, що вони також допоможуть вам ефективно відлякати комарів і моль?
Детальніше

Догляд з колагеном Prouvé - запитання та відповіді

Наші нові колагенові продукти вже стали бестселерами! Дивіться відповіді на найпоширеніші запитання про активну антивікову сироватку та рідкий риб’ячий колаген.
Детальніше

Колаген - відкрийте білок молодості

Саме завдяки йому ми можемо насолоджуватися пружною та молодою шкірою, а також міцними нігтями та волоссям. Дізнайтеся більше про це.
Детальніше