Чому ви не поміняєте його ні на який інший: цей надзвичайно ароматний і бездоганний чай стане ідеальним напоєм для будь-якої хвилини дня. Він походить з плантацій, розташованих у гірських районах китайської провінції Юньнань. Це місце славиться ідеальними умовами для вирощування чаю. Чай виготовляється з власноруч зібраних перших молодих листочків паростків і кінцевих бутонів. В результаті чай має збалансований смак, насичену есенцію та гарний колір.

Як приготувати: покласти 1 чайну ложку чайного листя в чашку. Заливаємо водою температурою 95°С. Заварюйте чай 3-5 хвилин

Корисно знати: провінція Юньнань характеризується нерівною територією, порізаною звивистими річками та покритими хмарами горами. Протягом багатьох років його теплий і вологий клімат був сприятливим для вирощування чаю. Основні насадження розташовані в гірській місцевості на висоті 1000-2000 метрів.

GFOP
Цей символ означає, що висушений чай містить кінцеві бруньки листя, так звані золоті кінчики, які роблять чай винятково смачним і ароматним.

Дізнатися більше

Як доглядати за своїми губами?

Шкіра губ тонка і ніжна, тому легко пересихає і схильна до пошкоджень. Зневоднені, потріскані губи – це не тільки естетична проблема. Сухі і потріскані викликають дискомфорт і навіть біль. Тому доглядати за ним потрібно цілий рік.
Детальніше

Забудьте про подразнення після гоління бікіні

Червоні плями, що сверблять після гоління на інтимних місцях, є бідою багатьох жінок. Перевірте, як їх уникнути та як правильно депілювати інтимні місця.
Детальніше

Макіяж для співбесіди

Перше враження при знайомстві з майбутнім роботодавцем дуже важливо. Тому, готуючись до співбесіди, переконайтеся, що ви одягнені належним чином і нафарбовані відповідно. Як створити макіяж, який підкреслить ваш професіоналізм і додасть впевненості в собі?
Детальніше