Чому ви не поміняєте його ні на який інший: цей надзвичайно ароматний і бездоганний чай стане ідеальним напоєм для будь-якої хвилини дня. Він походить з плантацій, розташованих у гірських районах китайської провінції Юньнань. Це місце славиться ідеальними умовами для вирощування чаю. Чай виготовляється з власноруч зібраних перших молодих листочків паростків і кінцевих бутонів. В результаті чай має збалансований смак, насичену есенцію та гарний колір.

Як приготувати: покласти 1 чайну ложку чайного листя в чашку. Заливаємо водою температурою 95°С. Заварюйте чай 3-5 хвилин

Корисно знати: провінція Юньнань характеризується нерівною територією, порізаною звивистими річками та покритими хмарами горами. Протягом багатьох років його теплий і вологий клімат був сприятливим для вирощування чаю. Основні насадження розташовані в гірській місцевості на висоті 1000-2000 метрів.

GFOP
Цей символ означає, що висушений чай містить кінцеві бруньки листя, так звані золоті кінчики, які роблять чай винятково смачним і ароматним.

Дізнатися більше

Як доглядати за шкірою під пахвами?

Шкіра в цьому місці ніжна, тонка і вимагає особливого догляду. Чи знаєте ви, що ви можете подбати про це, використовуючи правильний дезодорант?
Детальніше

Олії евкаліпта та лаванди - для чого вони?

Ці натуральні ефірні масла мають неймовірну силу. Завдяки їм ви можете створювати власні, ароматні ритуали догляду. А чи знаєте ви, що вони також допоможуть вам ефективно відлякати комарів і моль?
Детальніше

Догляд з колагеном Prouvé - запитання та відповіді

Наші нові колагенові продукти вже стали бестселерами! Дивіться відповіді на найпоширеніші запитання про активну антивікову сироватку та рідкий риб’ячий колаген.
Детальніше