Заява на створення Профілю Партнера Prouvé Україна

Базові дані

Ім'я
Прізвище
E-mail
Повторіть адресу e-mail
Телефон

Дата народження

Правова форма

Фізична особа
Фізична особа, що веде бізнес

Адресні дані

Вулиця
Номер будинку/квартири
Поштовий індекс
Місто
Країна


Поштова адреса, відрізняється від адресних даних

Створюючи обліковий запис, Ви будете платити на 25% менше за покупки. Не тільки при першому замовленні але і при кожному наступному.

Конфіденційність*

Згоди


* Я заявляю, що перед подачею цієї Заяви я прочитав/ла Правила співпраці та План кар'єри, і я повністю приймаю їх зміст та зобов'яуюся дотримуватися їх.

Я згоден на отримання комерційної інформації (інформації призначеної для реклами продуктів Бренда Prouvé або послуг компанії Prouvé Україна, також мережі Партнерів) на зазначену мною адресу електронної пошти або номер телефону. Добре обміркуйте Ваше рішення. Важлива інформація може пройти повз Вас. Ми обіцяємо, що не будемо Вас засипати листами та дзвінками. Ми відправимо Вам тільки важливу інформацію, наприклад про поточні знижки. Час від часу будемо ділитися з Вами нашими успіхами.

Я згоден на відправку кореспонденції в електронному вигляді на пошту, доступну в особистому кабінеті Партнера після авторизації на сторінці www.prouve.ua

* Підтверджую, що добровільно погоджуюся на обробку моїх особистих даних у вигляді: імені, прізвища, дати народження, адреси, адреси для кореспонденції, адреси електронної пошти, номера телефону, номера партнера, дати створення облікового запису для наступних цілей: для виконання положень Договору, Правил співпраці та Плану кар'єри, в тому числі організації мережі Партнерів, підтримування контакту з Партнерами, реалізації програм (лояльності, мотивації), замовлення продукції, виставлення рахунків, документування всіх видів операцій, нарахування балів, знижок або винагороди та їх документації, а також для цілей доказових на термін позовної давності для вимог і термінів. Prouvé Україна обробляє персональні дані Партнерів відповідно до статті 6. Загальні вимоги до обробки персональних даних Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року № 2297-VI., а також терміни зберігання документації, що складається з архівних матеріалів або неархівной документації, на умовах, детально описаних в положеннях 6 Правил Співпраці; Адміністратором даних є компанія ТзОВ ПРЕСТИЖ КОСМЕТІК, з зареєстрованим офісом: Україна 82402, м Стрий, вул.Незалежності, б. 25: внесеними до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: № 1004171020000003039; ідентифікаційний код юридичної особи: No. 43866897 .; www.prouve.ua тел.: + 380 (96) 501 34 94; +380 (66) 501 34 95; office@prouve.ua; Одержувачами даних можуть бути: (1) інші партнери, (2) юридичні особи, (3) потенційні партнери Prouvé Україна, (4) перевізники (кур'єрські компанії), які обслуговують Prouvé Україна, (5) тренінги, зустрічі , заходи для партнерів, (6) фірми, що організують навчання, зустрічі та вечірки для партнерів Prouvé Україна, (7) компаній, що надають IT-послуги Prouvé Україна. Надання особистих даних є добровільним, однак необхідним для початку співпраці з Prouvé Україна. Відсутність згоди на обробку персональних даних рівносильне відсутності згоди на створення облікового запису та укладення Договору. Я погоджуюся на публікацію моїх особистих даних у вигляді: імені, адреси, адреси для кореспонденції, адреси електронної пошти, номера телефону, номера партнера, дати створення облікового запису, в базі даних Партнерів Prouvé Україна, доступною для інших Партнерів після входу в особистий кабінет Партнера ( відсутність згоди рівнозначна тому, що в базі даних партнерів буде відображатися тільки мій номер партнера) . Згода або відкликання будь-якої з наданих погоджень можлива в будь-який час; досить відправити повідомлення електронної пошти на адресу: office@prouve.ua

Я заявляю, що даю згоду на обробку моїх персональних даних для ТзОВ ПРЕСТИЖ КОСМЕТІК, з зареєстрованим офісом: Україна 82402, м. Стрий, вул.Незалежності, б. 25: внесеними до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: № 1004171020000003039; ідентифікаційний код юридичної особи: No. 43866897 .; для маркетингових цілей шляхом публікації мого зображення, імені, прізвища, номера партнера на сайті Prouvé Україна, офіційних профілів на сайтах соціальних мереж (наприклад, Facebook, Instagram) або Youtube-каналі.


Створення Профілю Партнера та укладення Договору про дистрибуцію, відповідно до умов, детально викладених в Правилах Співпрці та Плані кар'єри, відбувається після підтвердження активаційного посилання, відправленого Prouvé Україна на адресу електронної пошти, зазначеної кандидатом в Партнери.

Номер спонсора
Номер рекомендуючого Партнера
Номер стартового набору

Якщо у Вас є код стартового набору впишіть його в це поле