Що потрібно знати про парфумерію?

Ви любите бути в оточенні прекрасних ароматів і не уявляєте жодного дня без улюблених духів? Дізнайтеся чотири цікаві факти про них:

Одні і ті ж парфуми пахнуть по-різному на кожному з нас

Це пов'язано з тим, що в кожного з нас індивідуальний запах шкіри. Те, як пахнуть духи на нас, залежить від хімічного складу, типу та рН, а також рівня гідратації, температури тіла та гормонів. Ось чому так важливо не піддаватися впливу лише того, як та чи інша композиція пахне на комусь іншому. Духи завжди потрібно тестувати на шкірі.

 

Місце, куди ми завдаємо духи, має значення

Ваш улюблений аромат слід наносити безпосередньо на тіло – у місця, де кров циркулює швидше та шкіра трохи тепліша, наприклад, шия, віски, зап'ястя. В результаті аромат краще розкривається та тримається довше. Не розтирайте парфуми після нанесення. Таким чином, ви можете дратувати шкіру, а також прискорювати випаровування парфумів і вкорочувати звучання першої ноти. Духи не можна розпорошувати на волосся, так як спирт, що міститься в них, може їх пошкодити. Також не використовуйте парфуми за вухом. Там найбільше виділення шкірою шкірного сала і молочної кислоти, що може несприятливо змінити запах парфуму.

 

Правильне зберігання парфумів продовжує їх термін служби

Флакон з духами найкраще зберігати у прохолодному затемненому місці та захищати від прямих сонячних променів. Духи теж не люблять вологи. Пляшка повинна бути щільно закрита, щоб повітря не потрапило всередину. Вибираючи місце для зберігання парфумів, уникайте ванної кімнати та місць, близьких до обігрівачів, вікон та ламп.

 

Нюхання кави не очищає ніс від запаху парфумів

Існує легенда, що нюхання кавових зерен при виборі парфуму допомагає перезавантажити наш ніс і дає змогу протестувати інші аромати. По суті, кава - це всього лише ще один аромат, який не надає очищувальної дії на нюхові рецептори. Пробуючи аромати, не намагайтеся умовити відчути запах кави. В ідеалі, спробувавши до чотирьох композицій, зробіть перерву та дайте носу відпочити.